AVATUD
E - R 09:00 – 18:00
L 09:00 – 18:00

MEIE AADRESS
Pirita tee 20a-2, Tallinn,
Eesti 10127

KONTAKTID
+372 5197 7888
info@meerhofdk.ee

Invisalign Elainerid

Mitte igaüks ei saa uhkustada ideaalselt sirgete hammastega, väga sageli esineb erinevaid probleeme ja need ei ole sugugi mitte kosmeetilised defektid. Hambumushäire tagajärjeks võib olla hammaste lagunemine ning diktsiooni- ja mälumisfunktsiooni häired. Valehambumus ja asümmeetria võivad põhjustada rühihäireid ja peavalusid.

Hoolitsedes selle eest, et patsientide hambad oleksid terved ja naeratus ilus, püüame teha nii, et kõik protseduurid oleksid efektiivsed ja võimalikult mugavad. Just seepärast pakume kõige uuenduslikumat hambumuse korrigeerimise meetodit: polümeermaterjalist valmistatud läbipaistvaid kapesid – Invisalign elainereid.

Kasutame uuenduslikku 3D-visualiseerimise tehnikat, mille abil demonstreerime juba enne ravi alustamist hammaste sirgendamise protsessi algusest kuni lõpptulemuseni. Läbipaistvate elainerite komplekt valmistatakse spetsiaalselt teie hammastele, et nende asendit järk-järgult muuta.

 

Igat elainerit tuleb kanda umbes 1–2 nädalat ning võtta siis komplektist järgmine. Hambad liiguvad kavandatud asendisse järk-järgult. Ravi kestuse määrab teie arst ning see sõltub teie individuaalsetest vajadustest.

Invisalign elainerid nihutavad hambaid hoolikalt kontrollitud sünkroonsete liigutuste seeriaga. Igas etapis nihutatakse vaid mõndasid konkreetseid hambaid, vastavalt konkreetse staadiumi raviplaanile. Elainerid on praktiliselt nähtamatud ja keegi peaaegu ei märkagi, et teil on hammaste sirgendamine käsil.

Kuna elainerid on eemaldatavad, saate ka ravi ajal neid suust välja võtta ning süüa ja juua harjumuspäraseid toite ja jooke. Elainereid võib eemaldada ka suuhügieeni eest hoolitsemiseks: hammaste pesuks ning hambaniidi kasutamiseks. Elainereid on soovitatav kanda 22 tundi ööpäevas.

Vastuvõtule registreerimine

Vastame võimalikult kiiresti, tavaliselt mõne minuti jooksul.

Juhul kui meie ei ole tunni aja jooksul ühendust võtnud, palun helistage numbrile +372 5197 7888, tõenäoliselt ei ole teade meieni jõudnud.

Meie arstid