Info spetsialistist

Kliiniku kaasasutaja

Juhtmoto:
«Olla õnnelik – teiste õnne tundes ongi tõeline õnn ja iga arsti eriala valinu maine ideaal» (N. Pirogov).

Professionaalne kogemus:aastast 2008
Haridustase:kõrgem meditsiiniline
Spetsialiseerumine::proteesimine ja hammaste esteetiline taastamine
Arvamuste arv: 0 Vaata

Kui arst meeldis Teile, pöörduge kohe.

Aleksandr Savchenko on omandanud hambaarsti eriala Volgogradi Riiklikus Meditsiiniülikoolis. Aastal 2008 on ta jätkanud diplomijärgset haridusteed ning hakkas praktiseerima kliinikutes. Aastal 2011 õppis ta residentuuris ortopeedilise stomatoloogia eriala.

Tallinna «Meerhof Dental Kliinikus» töötab doktor Aleksandr Savchenko  järgmistes suundades:

Olles kutsumuselt hambaarst ja ka kõrgelt kvalifitseeritud hambaarst, mõistab Aleksandr Savchenko seda, et temast sõltub patsiendi tervis ja välimus. Seetõttu peab ta oma tegevuse peamisteks autasudeks patsiendi usaldust ja rahulolu.

Doktorile tulevad appi digitaalsed tehnoloogiad ning teaduslikud saavutused hammaste kaasaegses proteesimises. Doktor Savchenko kasutab oma töös CEREC-süsteemi, 3D-tomograafi ja muud.

Tema arstikogemus koos ülitäpse seadmestiku võimalustega lubavad proteesida ilma jäljendeid võtmata ning seda lühikese aja jooksul – vaid 1-2 päeva. Puuduvate hammaste taastamine toimub traditsiooniliste meetoditega võrreldes kvaliteetsemalt ja mugavamalt.

Aleksandr Savchenko on stomatoloogidest kolleegide hulgas lugupeetud, patsientide seas  on tal suur autoriteet. Oma töös näitab ta välja loovust, täiendab pidevalt oma oskusi ja süvendab teadmisi. Professionaalseks arenemiseks võtab aktiivselt osa maailmaklassi kongressidest, osaleb regulaarselt täiendkoolitustel. Huvid: hammaste fikseeritud proteesimine ja proteesimine implantaatidel, digitaalne ning ortopeediline stomatoloogia.

Tiia Kasepõld

hinne 5

Väga hea töö! Suured tänud!
21.11.2017

04.12.2017

Olga

hinne 5

Dr.Aleksandr päästis minu naeratuse! Tänud Meerhof kliinikule professinaalse abi ja sõbraliku suhtumise eest.Nüüd soovitan kõikidele oma tuttavatele ainult Teid!

19.07.2017

Denis Kuzmin

hinne 5

Suurepärane kliinik, imeline personal. Jäin väga rahule dr.Volkovi ja dr.Savtsenko tööga.Suurepärane kommunikatsioon!

11.07.2017

Kas juba teate sellest arstist ja soovite tänada või jagada oma arvamust?

Ei ole Facebook’is registreeritud?
Jätta arvamus veebilehele
Jättes arvamuse, nõustute, et võime selle avaldada meie veebilehel meerhofdk.ee