Info spetsialistist

Kliiniku asutaja ja peaarst

Juhtmoto:
«Olen sügavalt veendunud selles, et inimene on tõeliselt õnnelik vaid siis, kui ta armastab oma ala ning on oma töösse kogu hingega kiindunud, kui tunneb, et ta on ühiskonnale tähtis ning tema töö toob inimestele kasu» (V. Behterev).

Professionaalne kogemus :aastast 2008
Haridustase:kõrgem meditsiiniline
Spetsialiseerumine:implantoloogia, esteetiline ja funktsionaalne restaureerimine, hammaste proteesimine, kirurgia
Arvamuste arv: 0 Vaata

Kui arst meeldis Teile, pöörduge kohe.

Igor Tkachenko on kolmanda põlvkonna arst. 2008. aastal lõpetas Volgogradi Riikliku Meditsiiniülikooli. Kohe pärast seda astus kliinilisse internatuuri. 2009. aastal õppis residentuuris ning 3 aasta pärast kaitses restaureerimis-proteetilise stomatoloogia diplomit. Tallinnas praktiseerib alates 2012. aastast.

Doktor Tkachenko erialasteks huvialadeks on:

Tänu meistrikätele, oskusteadmistele ning tähelepanelikule suhtumisele patsientidesse teeb Igor Tkachenko oma tööd kõrgeimal tasemel. Hammaste ravi- ja taastamisprotsess toimub kiiresti ja täpselt, minimaalsete valunähtudega. Aastate jooksul on patsiendid ravi tulemustega väga rahul olnud.

Loomulikult tagatakse hammaste proteesimise, implantatsiooni või muu stomatoloogiateenuse kvaliteet ja mugavus ka digitaaltehnoloogiate ning kaasaegsete materjalide abil.

  • CEREC on unikaalne arvutipõhine täissüsteem, mis kergendab hammaste restaureerimisprotsessi, alustades suuõõne pildistamisest ja lõpetades keraamilise restauratsiooni valmistamise ja paigaldamisega.
  • Doktor Tkachenko igapäevases praktikas kasutatav operatsioonimikroskoop parandab töö kvaliteeti.
  • Kasutatakse vaid usaldusväärsete Euroopa tootjate hambaimplantaate.

Doktor Tkachenko professionaalsust kinnitavad mitu faktorit:

  • Tänulikud patsiendid, kes eelistavad hambaarstina just teda.
  • Kolleegide tunnustus.
  • Osavõtt meditsiinialastest konverentsidest ning täiendkoolitustest.

Peamine on aga see, et doktor Igor Tkachenko ei tööta niisama hambaarstina, vaid on arstikutsele kogu hingega pühendunud.

Kas juba teate sellest arstist ja soovite tänada või jagada oma arvamust?

Erki Hulkko

hinne 5

Suured tänud professionaalse teenuse eest. Kõik laabus ja tuli välja ootuspäraselt.

26.07.2018

Ivi-Reet Tull

hinne 5

Tänan kogu meeskonda meeldiva tunnduse eest. Tegemist on väga professionaalsete hambaarstedega. Olen väga tänulik kõigile, kes aitasid kaasa minu uuele säravale naeratusele.
Soovitan kõigile professionaalseid hambaarste. Veel kord Suured Tänud!

09.07.2018

Riina Virkus

hinne 5

Tänan suurepärase töö eest doktor Igor Tkachenkot, kes andis mulle tagasi julguse naeratada. Nüüd teen seda igal võimalusel ja suure suuga. Usaldasin doktor Tkachenkot minu probleemile konkreetse lahenduse pakkumisel täielikult olles kindel tema professionaalsuses, mida toetab uuendusliku tehnoloogia ja seadmete kasutamine. Kogu Meerhof kliiniku personalist õhkab armastust oma töö vastu ja hoolivat suhtumist patsientidesse. Siin võib ennast tunda nagu kodus, kuigi see tundub võimatu ütlusena hambaarstil viibimise kohta. Tänan kogu teie sõbralikku meeskonda ja soovitan ka kindlasti teistele abivajajatele. 08.11.2017 Riina

09.11.2017

Владимир Либман

hinne 5

Большое спасибо!
Доктор И.Ткаченко и весь персонал невероятно дружелюбны и профессиональны.
Надеюсь через год написать ещё раз благодарность.
26.10.2017
Владимир Либман

28.10.2017

Kersti

hinne 5

Siinsed arstid ja õed on äärmiselt sõbralikud ja hoolitsevad. Ja mitte ainult seda. Lisaks tunduvad nad kõik olevat oma ala tõelised fanaatikud, kes töötavad kirega ning annavad endast 110% kliendi heaolu nimel. Olen alati armastanud naeratada, aga nüüdsest teen seda veel sagedamini. Minu suurim lugupidamine ja tänu kogu kollektiivile! Edu teile! KERSTI 04.10.2017

06.10.2017

Jelena Bogdanova

hinne 5

Igor,Julia! Suured tänud Teile tohutu suure professionaalsuse ,kannatlikuse ja huumorimeele eest, töötades selliste raskete klientidega nagu mina! Tulemus on suurepärane, olen väga rahul,tublid! Igavesti teie ;)))

17.08.2017

Aleksandr Timko

hinne 5

Olen väga rahul dr.Tkatsenko ja Julia tööga. Soovitan kõigile ja loodan nendega koostood teha ka tulevikus.

29.07.2017

Valeri Beljajev

hinne 5

Avaldan sügava tänu dr.Igor Tkatsenkole ja Juliale kõrgeima professionaalsuse eest,hea suhtumise töösse ja inimestesse.
Soovin kõigile ravida oma hambaid just SIIN!

29.07.2017

Galina Viktorovna

hinne 5

Avaldan suure tänu dr. Igorile ja Juliale kõrgeima professionaalsuse eest, heade kätede ja hoolika suhtumise eest.Sooviks,et oleks rohkem selliseid professionaale, kes kingivad õnneliku ja ilusa naeratuse.Soovin Teie kliinikule edaspidist arengut, kallis doktor!

21.07.2017

A.Petrenko

hinne 5

Tänan imelist firmat dr.Igor Tkatsenko ja dr. Vladimir Volkovit näol ja kindlasti ka Juliat selle suure töö eest, mida ta läbi on teinud. Suur tänu mugavuse eest!!!

11.07.2017

TATJANA SOLOVJOVA

hinne 5

Tänud kliiniku personalile kvaliteetse teeninduse eest.Alati sõbralik personal, kvaliteetne ja kiire teenindus.Eriline tänu dr. Tkatsenkole imelise implantandi eest ja dr. Volkovile tema kannatlikuse eest.

01.07.2017

Loora

hinne 5

Tere, Igor! Minu perele, kolleegidele väga meeldis Teie töö! Aitäh!!!!! Reklaamin Teid kõigile! Lugupidamisega, Loora.

05.05.2017

Waclaw Oleksy abikaasa Wanda Oleksy`ga

hinne 5

Kallis dr. Igor! Aitäh professionaalse abi eest ning südamliku lähenemise eest patsiendi suhtes. Poola konsul Waclaw Oleksy abikaasa Wanda Oleksy`ga.

01.03.2017

Kas juba teate sellest arstist ja soovite tänada või jagada oma arvamust?

Ei ole Facebook’is registreeritud?
Jätta arvamus veebilehele
Jättes arvamuse, nõustute, et võime selle avaldada meie veebilehel meerhofdk.ee