AVATUD
E - R 09:00 – 18:00
Sat 09:00 – 18:00

MEIE AADRESS
Pirita tee 20a-2, Tallinn,
Eesti 10127

KONTAKTID
+372 5197 7888
info@meerhofdk.ee

JUURERAVI MIKROSKOOBIGA

Stomatoloogiakliinik «Meerhof Dental Kliinik» on orienteeritud patsientidele kõrgelt kvalifitseeritud abi osutamisele. Siin võtab vastu suurte kogemustega sertifitseeritud arst – doktor Vladimir Volkov.

Te võite usaldada juureravi arstile, kes on spetsialiseerunud just endodontilisele ravile. Arst lahendab hammastega seotud probleeme ja garanteerib:

 • Kahjustatud hamba funktsionaalsete omaduste taastamise;
 • Minimaalse valu;
 • Pikaajalise terapeudilise efekti.

Tasub teada: paljudes Eesti kliinikutes ja hambaravi kabinettides ravivad hambaid terapeudid, kelle teadmiste valdkond on lai ja üsna pealiskaudne. Endodont on arst, kes uurib põhjalikult juurekanalite probleeme ja pakub kvaliteetset hambaravi.

MIS ON ENDODONTIA?

Hambaravi meetodite pidev täiustamine, samuti ka farmaatsia- ja tehnoloogiatööstuse areng on kaasa toonud hambaravi uue suuna – endodontia tekkimise. Selle valdkonna spetsialistid tegelevad juurekanalite patoloogiate uurimisega ning täiustavad nende ravivõimalusi mikroskoobi ja muude kõrgtehnoloogiliste seadmete kasutamisega.

Seadmeid kasutatakse selleks, et:

 • Leida suust üles kõik juurekanalite suudmed;
 • Kõrvaldada hambajuure kanalite nakkus;
 • Suurendada ravimite biosaadavust;
 • Anda juurekanalitele vajalik kuju hambatäidise paigaldamiseks;

JUURERAVI ETAPID

Hambajuur kujutab endast kanalite võrgustikku, mille läbimõõt võib varieeruda 0,5 – 1,5 mm vahemikus ning väheneb tipu suunas.

Sellepärast teostatakse apikaalse periodontiidi ja muude pulbi haiguste kvaliteetne ravi optiliste seadmete abil. Sel puhul kasutatakse paiktuimestust, mis välistab valuaistingut.

Mikroskoobiga juureravi etapid:

 1. Juurekanali suudme leidmine;
 2. Juurekanali anatoomiliste omaduste diagnostika (ahenemine, hargnemine, ühinemine jne.);
 3. Juurekanali laiendamine: see lubab kogu hambajuure siseõõne põhjalikult loputada ning panna ravimit põletiku piirkonda;
 4. Hamba juurekanali siseõõne loputus (irrigatsioon);
 5. Kuivatamine;
 6. Juurekanali hermeetiline täitmine.

MIKS VALIDA JUST «MEERHOF DENTAL KLIINIK»?

Kaasaegne seadmestik: meie kliinik on varustatud Labomed (USA) stomatoloogilise operatsioonimikroskoobiga, mis võimaldab üksikasjalikult uurida juurekanalite suudmeid ja õõsi.

Kvalifitseeritud endodont: doktor Vladimir Volkov täiendab pidevalt oma kvalifikatsiooni, võttes osa rahvusvahelistest konverentsidest ja kliinikutevahelistest kogemustevahetusprogrammidest.

Paindlik hinnakujundus: juureravi maksumus «Meerhof Dental Kliinikus» on soodne.

REGISTREERUGE RAVILE

Vastame võimalikult kiiresti, tavaliselt mõne minuti jooksul.

Juhul kui meie ei ole tunni aja jooksul ühendust võtnud, palun helistage numbrile +372 5197 7888, tõenäoliselt ei ole teade meieni jõudnud.

Meie