AVATUD
E - R 09:00 – 18:00
Sat 09:00 – 18:00

MEIE AADRESS
Pirita tee 20a-2, Tallinn,
Eesti 10127

KONTAKTID
+372 5197 7888
info@meerhofdk.ee

ATRAUMAATILINE HAMMASTE EEMALDAMINE

Progressiivne stomatoloogia võimaldab hammaste valutut väljatõmbamist pehmete kudede minimaalsete vigastustega. Kliiniku Hambaravi: teenuste hinnad Tallinnas arstid kasutavad õrna atrauaamatilist eemaldamise meetodit, kasutades A-PRF tehnoloogiat. See kiirendab igemete paranemist ja seega on protseduur teile mugav ning operatsioonijärgne taastumine on lihtne ja kiire.

Meerhof Dental Center - www.meerhofdk.ee/et

Kliinikut juhtiv kirurg-implantoloog dr. Igor Tkachenko

Kirurgi vastuvõtul

Esmalt tehakse teile hammaste 3D tomograafia. See näitab teie hambarea anatoomilist ülesehitust ja kolmiknärvi lähedust. Tomograafia võimaldab arstil operatsiooni kulgu kavandada ja riske minimeerida.

Hambaarst analüüsib hoolikalt saadud 3D-pilti, uurib suuõõnt ja teeb igemete tuimestamiseks süsti. Mõne minuti möödudes, kui ravim on närvilõpmetele mõjunud, alustab arst protseduuri.
Kasutades spetsiaalset ultraheliseadet – Piezotome’i, jagab ta hambakrooni mitmeks fragmendiks. Seejärel eraldatakse skalpellile sarnase instrumendiga (periotoomiga) hamba osad pehmetest kudedest ja luust ning eemaldatakse need pintsettide või elevaatoriga. Tekkinud haav täidetakse A-PRF-i abil saadud autogeensete fibriini membraanidega.

Hamba eemaldamise operatsioon kestab 15-30 minutit. Protseduuri lõpus saate infolehe «Kuidas haava paranemiseni suuõõne eest hoolitseda». Juhul kui tulevikus on vajalik proteesimine või implantatsioon, leppige järgmine kohtumine arstiga kokku või järgige eelnevalt valitud hammaste taastamise plaani.

Kui palju maksab tarkusehamba eemaldamine ja mis on teiste hammaste eemaldamise hind, vaadake veebisaidi jaotisest «Hinnakiri».

Öelge hirmule «Ei!»

Hammaste eemaldamine on patsiendile psühholoogiline ja füsioloogiline stress. Atraumaatilise meetodi tulekuga on nüüd isegi tarkusehamba eemaldamine, mida peetakse hambaravis keeruliseks operatsiooniks, mugav.

Valutul hamba eemaldamise meetodil on mitmeid eeliseid:

1. Lõualuu deformatsioonide puudumine

Hambajuure täpne eraldamine ümbritsevatest kudedest ning luu defekti korrektsioon fibriin membraani abil säilitavad teie igemete loomuliku reljeefi.

2. Minimaalne operatsioonijärgne infektsiooni oht

Tänu ultraheliseadmele Piezotom ja elevaatori kasutamisele on igemekahjustused viidud miinimumini. Fibriin membraan vähendab kudede defekti pinda ja aitab kaasa haavade kiirele paranemisele.

3. Valutu hammaste eemaldamine

Tõhus tuimestus vähendab närvilõpmete tundlikkust nii palju, et hamba väljatõmbamist te ei tunne. Minimaalne pehmete kudede trauma ja A-PRF-i kasutamine tagavad teile taastumisperioodil pärast operatsiooni hea enesetunde.

4. Implantatsiooni ja proteesimise ettevalmistamine

Tänu A-PRF-tehnoloogiale ja muudele uuendustele taastuvad koed palju kiiremini kinni ja operatsioonist on lihtsam taastuda. See võimaldab arstil teie hambarea implantaatide või proteesi abil 1 päeva jooksul taastada.

5. Dentoofoobia ennetamine (hirm hambaravi ees)

Tänu kvaliteetsele tuimestusele, mugavale toolile, uuenduslike seadmete ja tehnoloogiate kasutamisele tunnete end protseduuril olles mugavalt. Meie kliiniku hoolitsev ja professionaalne personal loob hamba eemaldamise operatsiooni ajal pingevaba õhkkonna.

Tipptasemel teenindus on meie jaoks oluline, kuid veelgi olulisem on — õnnelik patsient!

Meerhof Dental Center patsientide tagasiside

Hambaravi: teenuste hinnad Tallinnas — see on kaasaegne tipptehnoloogia hambaravi.
Vaja eemaldada hammas?
Tule julgelt!

Registreeri vastuvõtule

Vastame võimalikult kiiresti, tavaliselt mõne minuti jooksul.

Võtame ühendust võimalikult kiiresti, maksimaalselt ühe tunni jooksul. Juhul kui meie ei ole tunni aja jooksul ühendust võtnud, palun helistage numbrile +372 5197 7888 , tõenäoliselt ei ole teade meieni jõudnud. Täname mõistva suhtumise eest.

Armastame seda, mida teeme

Meie juhtumites võite näha mitte ainult naeratavaid kliinikumi patsiente. Näete inimesi, kes lähtudes meie kogemusest ja professionaalsusest on usaldanud meiele oma hambaprobleemide lahendust. Nende pimestav naeratus on meeldiv tasu.

Implantatsioon. Kompleksne naeratuse taastamine

Kõik elukutsed on olulised! Ühtede professionaalsusest sõltub inimelu, teiste professionaalsusest sõltub selle elu kvaliteet. Oleme õnnelikud, et oleme toonud kergust, avatust ja rõõmu oma ala tõelise professionaali ellu.

Implantatsioon. Kompleksne naeratuse taastamine

Muusiku rõõm on kinkida oma loomingut kuulajatele. Meie rõõm on anda muusikule taas võimalust luua ja esineda oma loomingutega publiku ees!

Laminaadid. Esteetiline hambaravi

Silmapaistev, aktiivne, naiselik ja enesekindel. Meie patsient täitis oma unistust. Rõõm on olla osa unistusest ja luua silmapaistvaid naeratusi, mis muudavad elu säravamaks.
Do you like it? You also can have a radiant smile and healthy teeth! Contact us!