Kliiniku teenused

«Meerhof Dental Kliinik» hambaravi teenused – patsiendi jaoks kiirete ja tõhusate lahenduste kompleks. Me ravime kõiki levinud hambahaigusi: kaaries, parodontoos, gingiviit, pulpiit jne. Tegeleme keeruliste juhtumitega ning taastame hambarea, säilitades ilu ja mugavuse. Kui soovite tulla konsultatsioonile või hammaste läbivaatusele, täitke päringuvorm – me võtame teiega ühendust!

Hammaste implantatsiooni teenus – üks oluliseimatest valdkondadest «Meerhof Dental Kliinikus». Implantoloog dr Igor Tkachenko kogemused, moodsaimate meetodite ja digitaalse hambaravi kasutamine võimaldavad paigaldada patsientidele uusi hambaid kiiresti ning minimaalse traumaga.

Kuidas paigaldatakse hambaimplantaati

Patsiendi lõualuusse paigaldatavat titaanist kruvi, mis asendab hambajuurt ning seejärel sellele kinnitatavat krooni nimetatakse hamba implantatsiooniks.

See protsess võib koosneda mitmest etapist:

Planeerimine

Implantoloog uurib suuõõnt, diagnoosib pehmete ja kõvade kudede ja hammaste seisundit ning määrab ravi vastunäidustuse olemasolu või selle puudumise.

Seejärel tehakse lõualuude kompuutertomograafiline uuring ja skaneerimine CEREC süsteemide abil. See võimaldab teha hambarea optilisi kujutisi, põhjaliku planeerimise, et modelleerida paigaldatavate keraamiliste kroonide kuju ja projekteerida programmi abil implantaatide sobivaim asetus.

Lõualuude kompuutertomograafiline uuring ja skaneerimine CEREC süsteemide abil

3D printer trükib individuaalse kirurgilise kujutise, mille abil paigaldatakse implantaadid täpselt planeeritud kohale.

Kirurgia

Valu leevendamiseks kasutatakse kohalikku tuimestust (süst). Eriti keerulistel juhtudel kasutades üldanesteesiat (narkoos).

Kirurg-implantoloog teeb igemele väikese sisselõike implantatsiooniks planeeritud piirkonnas ja luukoesse paigaldatakse titaanist kruvi. Kui luukude ei ole piisavalt, siis kasutatakse luusiirdamist pehmete kudede taastava operatsiooni abil.

Ülalõua tagumiste hammaste puudumise korral ei ole paljudel juhtudel säilinud piisavalt luukude. Luukoe mahu taastamiseks kasutatakse põskkoopa põhja «tõstmise» meetodit – «Sinus lift».

Kirurgia

Enamasti kasutatakse üheetapilist implantatsiooni. Pärast põhjalikku planeerimist kombineeritakse kõik kirurgilised etapid üheks tervikuks:

Patsient ei pea taluma operatsiooni mitu korda. Sellise meetodiga on võimalik paigaldada implantaat praktiliselt kõikidel juhtudel.

Ortopeedia

Hammaste implantatsiooni viimaseks etapiks on hambakrooni või silla paigaldamine. See protseduur ei võta palju aega, kuid selle tähtsust ei tohi alahinnata. Kvaliteetne hamba paigaldamine on patsiendile mugav ja vastupidav.

Näidustused hambaimplantaatide paigaldamisele:

  • Ühe või mitme hamba puudumine;
  • Kõikide hammaste puudumine (edentia).

Vastunäidustused hammaste implantatsioonile:

Protseduur on vaja edasi lükata või kasutada alternatiivseid meetodeid hambarea taastamisel, kui teil:

  • On täheldatud vere hüübimishäirete sümptomeid;
  • On diagnoositud mis tahes organis pahaloomuline kasvaja, määratud on keemiaravi;
  • On diagnoositud dekompenseerunud hingamisteede ja südame-veresoonkonna süsteemi patoloogiad;
  • Anamneesis on esinenud allergiliste reaktsioonide episood lokaalanesteetikumidele.

Kui teil esineb stomatoloogilisi probleeme, koostavad «Meerhof Dental Kliiniku» spetsialistid kompleksse raviplaani: alustades kaariese ja juurekanalite ravist kuni ilusa naeratuse saavutamiseni oma hammastega või implantaatide abil.

Kui palju maksab hambaimplantaadi paigaldamine – vastuse leiate jaotisest «Hinnad». Täpsem informatsioon ravi mahu ja selle hinna kohta selgub pärast konsulteerimist arstiga.

Registreeruge konsultatsioonile – täitke päringuvorm!

Hinnakiri Hammaste implantatsioon te saate leiate siit