Kliiniku teenused

«Meerhof Dental Kliinik» hambaravi teenused – patsiendi jaoks kiirete ja tõhusate lahenduste kompleks. Me ravime kõiki levinud hambahaigusi: kaaries, parodontoos, gingiviit, pulpiit jne. Tegeleme keeruliste juhtumitega ning taastame hambarea, säilitades ilu ja mugavuse. Kui soovite tulla konsultatsioonile või hammaste läbivaatusele, täitke päringuvorm – me võtame teiega ühendust!

Hügieeniline hammaste puhastus – see on protseduuride kogum erinevat liiki hambakatu eemaldamiseks ja seda tekitavate põhjuste kõrvaldadamiseks. Puhastamine taastab hambaemaili esteetilise välimuse ja takistab hambakaariese tekkimist. «Meerhof Dental Kliiniku» spetsialistid soovitavad teha hammaste puhastust Air Flow ja ultraheliga iga kuue kuu järel.

Hügieeniline hammaste puhastus: miks see on vajalik?

Isegi hoolikas hambaemaili ja hambavahede puhastamine kaks korda päevas ei saa täielikult eemaldada hambakattu. Aja jooksul muutuvad pehmete ladestuste kogumid tahkeks hambakiviks, mis põhjustab igemepõletikku, suurenenud verejooksu, muutub kahjulike mikroorganismide kasvukohaks. Selleks et vältida hammaste lagunemist ja igemehaigusi, on vaja vähemalt iga kuue kuu tagant teha hügieeniline hammaste puhastus hambaarsti juures.

Õigeaegse hambaravi eelised:

 • Suuõõnes tekkivate infektsiooniprotsesside arenemise ennetamine;
 • Hammaste valgendamine;
 • Suust ebameeldiva lõhna eemaldamine;
 • Proteeside ja implantaatide eluea pikendamine;
 • Hambakivi taastekke ennetamine;
 • Suurepärane hammaste ettevalmistus raviprotseduurideks ja proteesimiseks;
 • Emaili taastamine esteetiliselt atraktiivse välimuse saavutamiseks;
 • Hambaemaili ja hambakaela vigastuste vältimine.

Hammaste puhastus: ultraheli ja Air Flow

Hammaste puhastus: ultraheli ja Air Flow Professionaalse suuhügieeni esimene etapp – hambakatu ja hambakivi eemaldamine ultraheli seadmega. Tänu kõrgsageduslike võngetega manipulaatori otsikule eemaldatakse ladestused hammastelt, mida uhutakse veega või antiseptikuga.  Hambakatu osakesed eemaldatakse suust süljepumbaga.

Ultraheli puhastuse eelised:

 • Metoodika universaalsus: Ultraheli seadet kasutatakse erinevat liiki hambakatu, hambakivi ja pigmendi eemaldamiseks.
 • Protseduuri kvaliteet: mugav manipulaator puhastab nähtavad pinnad ja periodontaaltaskud.
 • Bakteriaalsete komplikatsioonide ennetamine: hambakivi eemaldamine igemete piirkonnast ja hammaste pinna pesemine antiseptikuga võimaldab hävitada infektsioonikoldeid.
 • Mugavus: hammaste töötlemine ei põhjusta valu, hambakaela puhastamisel tekkivat valu kõrvaldab lihtsasti anesteetikumi kreem.

Pärast hambakatu eemaldamist poleerib hambaarst hambaemaili Air Flow meetodiga.  Hammastele pihustatakse surve all aerosooli, mis sisaldab puhastatud vett, soodat ja õhku. Naatriumvesinikkarbonaadi terakeste väike suurus välistab agressiivse toime hambaemailile. Professionaalse hammaste puhastuse abil eemaldab hambaarst hambakatu jäägid ning poleerib hambaid.

Hammaste professionaalse puhastuse viimane etapp – töödeldud hambaemaili pinna katmine fluoreeritud lakiga, mis kaitseb hambaemaili toidu agressiivse mõju eest.

Kas te pole ammu teinud professionaalset suuhügieeni?

Registreeruge suuhügienisti vastuvõtule «Meerhof Dental Kliinikus»!

Hinnakiri Hammaste puhastus ja poleerimine, Air Flow tehnoloogia te saate leiate siit