Kliiniku teenused

«Meerhof Dental Kliinik» hambaravi teenused – patsiendi jaoks kiirete ja tõhusate lahenduste kompleks. Me ravime kõiki levinud hambahaigusi: kaaries, parodontoos, gingiviit, pulpiit jne. Tegeleme keeruliste juhtumitega ning taastame hambarea, säilitades ilu ja mugavuse. Kui soovite tulla konsultatsioonile või hammaste läbivaatusele, täitke päringuvorm – me võtame teiega ühendust!

Hammaste ravi «Meerhof Dental Kliinikus» –  see on hoolikalt läbimõeldud protseduuride kogum, mis on kohandatud vastavalt patsiendi hammaste seisundi diagnoosile ja soovitud tulemusele. Täidiste paigaldamine – levinuim protseduur, mis kaitseb hambakrooni ja hambajuure kanalite osa lagunemise eest.

Ravi planeerimine

Täidise paigaldamine hambale ei kõrvalda probleemi, kui hambakaariese, pulpiidi ja muude haiguste põhjused on “peidetud”. Seetõttu arutavad «Meerhof Dental Kliiniku» hambaarstid patsiendiga komplekse raviplaani üksikasju enne terapeutilisi protseduure.

Konsultatsioon, diagnostika ja ravi, eelkõige “esmaabi”, viiakse läbi ühe visiidi jooksul. Kui tegemist on implantatsiooni, proteesimise, hammaste valgendamisega, siis selliste protseduuride plaan määratakse eelnevalt kindlaks.

Hammaste ravi (täidiste paigaldamine)Orienteeruv raviplaan:

  • Hambarea ja terve suuõõne läbivaatus ning diagnostika.
  • Läbivaatus (röntgen-, kompuutertomograafia, verehaiguste analüüs).
  • Täiendav spetsialistide konsultatsioon (hambaarst, proteesija, kirurg, hügienist jne).
  • Otsene ravi: hambatäidiste paigaldamine, endodontiline ravi, implantatsioon, ortopeediliste konstruktsioonide paigaldamine jne.
  • Hügieenilised protseduurid: hambakatu ja hambakivi eemaldamine, krooniliste infektsioonikollete puhastamine.
  • Individuaalsete hügieeniliste toimingute määramine suuhügieeni tegemiseks kodustes tingimustes.
  • Järgnevate visiitide graafiku koostamine profülaktiliste protseduuride teostamiseks.

Kompleksse teraapia eelised

  1. Teiega tegeleb arst-assistent. Raviarst selgitab üksikasjalikult stomatoloogiliste protseduuride eripära ja eesmärki, kirjeldab kasutatavate materjalide omadusi, soovitab vastava eriala hambaarstide konsultatsioone. Arst-assistendiga arutletakse raviplaani ja hambaravi maksumusega seonduvat.
  2. EfektiivsusIgakülgne hooldus aitab kiiremini paraneda, taastuda ja säilitada hambaid. Ravist professinaalse hügieenini – pakume teile vajalikku abi igal etapil.
  3. Ökonoomsus. Moodne kompleksne ravi hoiab tervist, säästab teie raha ja aega. Probleeme hammastega on võimalik lahendada ühe hambaarsti visiidiga. Seejärel on iga 6 kuu järel vaja teha visiit arsti juurde läbivaatuse tegemiseks ja hammaste professionaalseks puhastamiseks.

«Meerhof Dental Kliiniku» hambaarstid annavad konsultatsioone ja diagnoosivad hambahaigusi.

Väärtustage end! Pöörduge hambaarsti poole õigeaegselt!

Hinnakiri Hammaste ravi (täidiste paigaldamine) te saate leiate siit