Broneeri aeg diagnostikale

Juuni lõpuni pakume meie kliinikus põhjalikku diagnostikat 100€ eest (tavahind 240€).

Kampaania kestab kuni 30.07.2024
Salasõna: “100”
Mis kuulub kompleksse diagnostika alla?

Konsultatsiooni kestus koos diagnostikaga: 1–1,5 tundi.

Milleks on vajalikud diagnostika tulemused?

Andmete põhjal koostatakse eraldi raviplaanid vastavalt vajadusele:

 • kaariese ravi, juurekanalite ravi, parodondi ravi
 • hammaste eemaldamine, implantatsioon, luukoe taastamine
 • hammaste proteesimine: hambakroonid, laminaadid, panused
 • LOR patoloogiate diagnoosimine
  (vajadusel – suunamine LOR arsti juurde).

Kes teostab diagnostika ja konsultatsiooni?

Konsultatsiooni ja diagnostika viib läbi kliiniku peaarst, dr Igor Tkachenko.

REGISTREERI VASTUVÕTULE

Vastame võimalikult kiiresti, tavaliselt mõne minuti jooksul.

Võtame ühendust võimalikult kiiresti, maksimaalselt ühe tunni jooksul. Juhul kui meie ei ole tunni aja jooksul ühendust võtnud, palun helistage numbrile +372 5197 7888 , tõenäoliselt ei ole teade meieni jõudnud. Täname mõistva suhtumise eest.

“All on 6” FP1 klassi implantatsioon

Esihammaste implantatsioon

 • Kas diagnostika on valus? – Kõik diagnostika protseduurid on täiesti valutud ning ei vaja tuimestust ega anesteesiat.
 • Kas hammaste ravi on valus? – Kaasaegne lähenemine hammaste ravile üldnarkoosis põhineb kvalifitseeritud ja kogenud personalil, kaasaegsel varustusel ning tõenduspõhistel tööprotokollidel.
 • Kuidas saan pärast operatsiooni tööle naasta? – Patsiendi soovi korral väljastame haiguslehe.
 • Millised on ravi maksevõimalused – Terviklikku raviplaani tasumine toimub järk-järgult, olenevalt selle keerukusest, ajavahemikus 1 kuni 12 kuud. Makse toimub iga etapi lõpus eraldi. Meie kliinik pakub järelmaksuga võimalust koostöös partneriga: Holm Pank.
 • Mida diagnostika ei sisalda? – Ortodontilist raviplaani, selleks tuleb broneerida konsultatsiooni aeg ortodondi juurde.

Mida patsient saab pärast konsultatsiooni ja diagnostika?

Põhjalik diagnostika, mille viib läbi kliiniku arst, annab ülevaate hammaste, igemete ja suuõõne seisundist. Patoloogiate loetelu ja võimalikud riskid aitavad patsiendil olukorda paremini mõista ja vastavaid otsuseid teha.
Pärast esmast konsultatsiooni tunnevad paljud patsiendid rõõmu, sest saavad aru, et hoolimata hammaste probleemidest, on võimalik neid kõiki minimaalselt invasiivsete meetodite abil parandada.
Kompuutertomograafia, suuõõne skaneerimine ja fotoprotokoll aitavad luua täpse ülevaate patsiendi suuõõne seisundist. See võimaldab spetsialistidel täpselt diagnoosida ja planeerida tulevast ravi ning kujundada ja näidata patsiendile, milline võiks olla tema tulevane naeratus pärast ravi.
Kompleksne ravi eeldab mitmeid vastuvõttu aegu. Raviplaan hõlmab visiitide ajastamist, protseduure ja nende maksumust ning määratakse ka raviarstide nimed. See teeb protsessi mugavamaks nii patsientidele kui ka arstidele
Meerhof kliiniku teenuste hulka kuulub raviplaani koordinaatori osalus. Ta toetab patsiente: aitab vastuvõtte õigeaegselt planeerida, pakub paindlikke lahendusi rahalistes küsimustes ning on telefoni teel kättesaadav. See annab patsiendile kindluse, et tema eest hoolitsetakse.