AVATUD
E - R 09:00 – 18:00
L 09:00 – 18:00

MEIE AADRESS
Pirita tee 20a-2, Tallinn,
Eesti 10127

KONTAKTID
+372 5197 7888
info@meerhofdk.ee

ATRAUMAATILINE HAMMASTE EEMALDAMINE

Progressiivne stomatoloogia võimaldab hammaste valutut väljatõmbamist pehmete kudede minimaalsete vigastustega. Kliiniku Meerhof Dental Center arstid kasutavad õrna atrauaamatilist eemaldamise meetodit, kasutades A-PRF tehnoloogiat. See kiirendab igemete paranemist ja seega on protseduur teile mugav ning operatsioonijärgne taastumine on lihtne ja kiire.

ATRAUMATIC TOOTH EXTRACTION 2

Visit

Esmalt tehakse teile hammaste topograafia. See näitab teie hambarea anatoomilist ülesehitust ja kolmiknärvi lähedust. Topograafia võimaldab arstil operatsiooni kulgu kavandada ja riske minimeerida.

Hambaarst analüüsib hoolikalt saadud 3D-pilti, uurib suuõõnt ja teeb igemete tuimestamiseks süsti. Mõne minuti möödudes, kui ravim on närvilõpmetele mõjunud, alustab arst protseduuri.
Kasutades spetsiaalset ultraheliseadet – Piezotome’i, jagab ta hambakrooni mitmeks fragmendiks. Seejärel eraldatakse skalpellile sarnase instrumendiga (periotoomiga) hamba osad pehmetest kudedest ja luust ning eemaldatakse need pintsettide või elevaatoriga. Tekkinud haav täidetakse A-PRF-i abil saadud autogeensete fibriini membraanidega.

Hamba eemaldamise operatsioon kestab 15-30 minutit. Protseduuri lõpus saate infolehe «Kuidas haava paranemiseni suuõõne eest hoolitseda». Juhul kui tulevikus on vajalik proteesimine või implantatsioon, leppige järgmine kohtumine arstiga kokku või järgige eelnevalt valitud hammaste taastamise plaani.

Kui palju maksab tarkusehamba eemaldamine ja mis on teiste hammaste eemaldamise hind, vaadake veebisaidi jaotisest «Hinnakiri».

Öelge hirmule «Ei!»

Hammaste eemaldamine on patsiendile psühholoogiline ja füsioloogiline stress. Atraumaatilise meetodi tulekuga on nüüd isegi tarkusehamba eemaldamine, mida peetakse hambaravis keeruliseks operatsiooniks, mugav.

Valutul hamba eemaldamise meetodil on mitmeid eeliseid:

1. Lõualuu deformatsioonide puudumine

Hambajuure täpne eraldamine ümbritsevatest kudedest ning luu defekti korrektsioon fibriin membraani abil säilitavad teie igemete loomuliku reljeefi.

2. Minimaalne operatsioonijärgne infektsiooni oht

Tänu ultraheliseadmele Piezotom ja elevaatori kasutamisele on igemekahjustused viidud miinimumini. Fibriin membraan vähendab kudede defekti pinda ja aitab kaasa haavade kiirele paranemisele.

3. Valutu hammaste eemaldamine

Efficient anesthesia reduces the sensitivity of nerve endings so much that you do not feel the extraction of the tooth. Minimal soft tissue trauma and the use of A-PRF tool keeps you feeling well during post-operational recovery.

4. Implantatsiooni ja proteesimise ettevalmistamine

Thanks to A-PRF technology and other innovations, tissues regrow much faster and operation is tolerated easier. This allows the doctor to restore your dentition with implants or a prosthesis in 1 day.

5. Dentoofoobia ennetamine (hirm hambaravi ees)

Tänu kvaliteetsele tuimestusele, mugavale toolile, uuenduslike seadmete ja tehnoloogiate kasutamisele tunnete end protseduuril olles mugavalt. Meie kliiniku hoolitsev ja professionaalne personal loob hamba eemaldamise operatsiooni ajal pingevaba õhkkonna.

Registreeri vastuvõtule

Vastame võimalikult kiiresti, tavaliselt mõne minuti jooksul.

Võtame ühendust võimalikult kiiresti, maksimaalselt ühe tunni jooksul. Juhul kui meie ei ole tunni aja jooksul ühendust võtnud, palun helistage numbrile +372 5197 7888 , tõenäoliselt ei ole teade meieni jõudnud. Täname mõistva suhtumise eest.

Armastame seda, mida teeme

Meie juhtumites võite näha mitte ainult naeratavaid kliinikumi patsiente. Näete inimesi, kes lähtudes meie kogemusest ja professionaalsusest on usaldanud meiele oma hambaprobleemide lahendust. Nende pimestav naeratus on meeldiv tasu.