AVATUD
E - R 09:00 – 18:00
L 09:00 – 18:00

MEIE AADRESS
Pirita tee 20a-2, Tallinn,
Eesti 10127

KONTAKTID
+372 5197 7888
info@meerhofdk.ee

HAMMASTE RAVI (TÄIDISTE PAIGALDAMINE)

Hammaste ravi «Meerhof Dental Center» – see on hoolikalt läbimõeldud protseduuride kogum, mis on kohandatud vastavalt patsiendi hammaste seisundi diagnoosile ja soovitud tulemusele. Täidiste paigaldamine – levinuim protseduur, mis kaitseb hambakrooni ja hambajuure kanalite osa lagunemise eest.

RAVI PLANEERIMINE

Installation of a filling into your tooth Täidise paigaldamine hambale ei kõrvalda probleemi, kui hambakaariese, pulpiidi ja muude haiguste põhjused on “peidetud”. Seetõttu arutavad Meerhof Dental Center hambaarstid patsiendiga komplekse raviplaani üksikasju enne terapeutilisi protseduure.

Konsultatsioon, diagnostika ja ravi, eelkõige “esmaabi”, viiakse läbi ühe visiidi jooksul. Kui tegemist on implantatsiooni, proteesimise, hammaste valgendamisega, siis selliste protseduuride plaan määratakse eelnevalt kindlaks.

Orienteeruv raviplaan:

  • Hambarea ja terve suuõõne läbivaatus ning diagnostika.
  • Läbivaatus (röntgen-, kompuutertomograafia, verehaiguste analüüs).
  • Täiendav spetsialistide konsultatsioon (hambaarst, proteesija, kirurg, hügienist jne).
  • Otsene ravi: hambatäidiste paigaldamine, endodontiline ravi, implantatsioon, ortopeediliste konstruktsioonide paigaldamine jne.
  • Hügieenilised protseduurid: hambakatu ja hambakivi eemaldamine, krooniliste infektsioonikollete puhastamine.
  • Individuaalsete hügieeniliste toimingute määramine suuhügieeni tegemiseks kodustes tingimustes.
  • Järgnevate visiitide graafiku koostamine profülaktiliste protseduuride teostamiseks.

KOMPLEKSSE TERAAPIA EELISED

  1. Teiega tegeleb arst-assistent. Raviarst selgitab üksikasjalikult stomatoloogiliste protseduuride eripära ja eesmärki, kirjeldab kasutatavate materjalide omadusi, soovitab vastava eriala hambaarstide konsultatsioone. Arst-assistendiga arutletakse raviplaani ja hambaravi maksumusega seonduvat.
  2. Efektiivsus. Igakülgne hooldus aitab kiiremini paraneda, taastuda ja säilitada hambaid. Ravist professinaalse hügieenini – pakume teile vajalikku abi igal etapil.
  3. Ökonoomsus. Moodne kompleksne ravi hoiab tervist, säästab teie raha ja aega. Probleeme hammastega on võimalik lahendada ühe hambaarsti visiidiga. Seejärel on iga 6 kuu järel vaja teha visiit arsti juurde läbivaatuse tegemiseks ja hammaste professionaalseks puhastamiseks.

The dentists at Meerhof Dental Center provide consultations and diagnostics of dental diseases.

Vastuvõtule registreerimine

Vastame võimalikult kiiresti, tavaliselt mõne minuti jooksul.

Juhul kui meie ei ole tunni aja jooksul ühendust võtnud, palun helistage numbrile +372 5197 7888, tõenäoliselt ei ole teade meieni jõudnud.

Meie arstid