AVATUD
E - R 09:00 – 18:00
L 09:00 – 18:00

MEIE AADRESS
Pirita tee 20a-2, Tallinn,
Eesti 10127

KONTAKTID
+372 5197 7888
info@meerhofdk.ee

Üldhambaravi (Teraapia)

Tere tulemast Meerhofi Dental Center kliinikusse! Hambaarsti peamine ülesanne on hambaid päästa. Seetõttu on ravi tänapäevase hambaravi alustala. Ravi võimalused meie hambakeskuses hõlmavad kõiki vajalikke suundi, et teie hambad saaksid ravitud, taastatud ja oleksid kaitstud!

Õigeaegne ravi tähendab hammaste tervise pikaajalist säilimist.

Kutsume teid konsultatsioonile ja diagnostikasse!

Hambaravi Meerhof Dental Center kliinikus

Meerhof Dental Center kliinik pakub:

 • kaariese edaspidise arengu peatamine valge laigu staadiumis ilma hambapuurita;
 • sügava kaariese ja pulpiidi ravi;
 • vanade täidiste väljavahetamine;
 • mõranenud, lõhenenud hamba taastamine.

 

Endodonti juurde suunatakse patsient:

 • hammaste juurekanalite süsteemi põletiku korral;
 • hammaste juurekanalite ümberraviks.

Kliiniku parodontoloogi juurde saab end kirja panna esimeste ebamugavate sümptomite puhul igemetes (turse, verejooks, valutunne, liikuvad hambad), samuti põletikuliste haiguste korral:

 • gingiviidi (igemepõletik) raviks;
 • parodontiidi (hammaste ümbritsevate kudede põletik) raviks;
 • kroonilise parodontiidi ägenemisel;
 • taandunud igemete taastamiseks.
Kliinikus töötab esmaklassiline endodont. Tema pädevusse kuulub juurekanalite ravi ja varasemalt juureravitud põletikuliste hammaste ümberravi. Arst kasutab mikroskoopi, mis võimaldab probleemi selgelt näha ja sellega tegeleda. Punktravi (mikroskoobi all) on kliendile vähem traumeeriv, samas kui raviefekt saavutatakse kiiresti ja tõhusalt. Mida on vaja teada hambajuure ravist:
 • Pärast põletikuliste protsesside tuvastamist määrame esmalt endodontilise ravi ning seejärel liigume järgmiste etappideni: igemeravi, esteetiline hambaravi või implantatsioon. Hambajuure tervis on kogu hamba ja hambumuse tervise aluseks.
 • Kliinikus kasutatakse digitaalseid tehnoloogiaid ja kvaliteetseid materjale, seetõttu kantakse ravi ajal patsiendi eest väga hästi hoolt.
DENTAL TREATMENT (THERAPY) 2

Teeb rõõmu, et tänapäeva hambaravi on nii palju edasi arenenud, et tänu õigel ajal hambaarsti poole pöördumisele on võimalik tuvastada varajased kaariese tunnused (laigud emailil) ja need säästvate meetodite abil kõrvaldada.

Rasketel juhtudel (sügav kaaries) osutame me samuti kvalifitseeritud abi ja võime päästa hamba lõplikust lagunemisest. Kui hambaarsti juurde minnakse hilisemas staadiumis, kui kroon on peaaegu hävinud ning hambanärv või säsi kahjustunud, määratakse endodontiline ravi, seejärel pannakse täidist ja selle maht taastatakse kroonide või laminaatide abil.

Kaariese ravi omadused:

 • Patoloogia varajane avastamine;
 • Tõenäosus päästa hammas väljatõmbamisest ka kaariese kaugele arenenud staadiumis;
 • Vastupidavad ja esteetilised hambaemaili värvi täidised.

Hammaste restauratiivne taastamine komposiitidega 

Hammaste restauratiivne taastamine komposiitidega aitab hamba tervena üles ehitada koos värvi ja kuju maksimaalse taastamisega. Seda kasutatakse hambakrooni tugeva hävinemise korral ja võimaldab hamba väljatõmbamise või proteesimise vajaduse õigel ajal edasi lükata.

Sellise hamba taastamise omadused:

 • Komposiitpanus valmistatakse eelnevalt loodud 3D-šablooni baasil. 3D hamba skänneriga sünkroniseeritud arvutiprogrammid võimaldavad luua täpse digitaalse jäljendi, mille põhjal tehakse lõplik komposiit taastamine.
 • Komposiittäidis on esteetiline, värvilt ei erine see kliendi oma hambast ja peab vastu palju aastaid, kui järgida suuõõne hügieeni. Hamba tugeva hävinemise korral kaetakse taastatud hammas krooniga, et see kannataks mälumiskoormust.
DENTAL TREATMENT (THERAPY) 3

Pehmete kudede haiguste profülaktikal ja ravil on eriline koht, kuna statistika järgi puutub 98% üle 30-aastastest inimestest kokku kroonilise igemehaigusega. Ebamugavustunde eiramine igemetes põhjustab hambahaigusi ja nende edasist kaotust.

 

Parodontoloogia eripärad:

 • Suure täpsusega seadmed, kvaliteetne anesteesia ja tõhusad preparaadid teevad igemeravi mugavaks ka kõige kaugemale arenenud parodontiidi vormi puhul.
 • Meie poole võib pöörduda ka siis, kui probleem pole teraapilise, vaid esteetilise iseloomuga: igemete eri kõrgused, suured näsad hammaste vahel, kidade kinnituse anomaalia. Neid probleeme saab lahendada plastilise parodontoloogia abil.
DENTAL TREATMENT (THERAPY) 4

Meie kliiniku suhtumine hambaravisse

Patsiendid valivad Meerhof Dental Center, sest meil tunnevad nad end enesekindlalt ja usaldavalt seoses hammaste tervisega. Oleme loonud meeldiva keskkonna, kus kliendid unustavad hirmud ja usaldavad raviprotsessi.

Meie ülesanne on vabastada patsient hambavalust, anda talle tagasi mõnus elu ja enesekindel naeratus.

Vastuvõtule registreerimine

Vastame võimalikult kiiresti, tavaliselt mõne minuti jooksul.

Juhul kui meie ei ole tunni aja jooksul ühendust võtnud, palun helistage numbrile +372 5197 7888, tõenäoliselt ei ole teade meieni jõudnud.