AVATUD
E - R 09:00 – 18:00
L 09:00 – 18:00

MEIE AADRESS
Pirita tee 20a-2, Tallinn,
Eesti 10127

KONTAKTID
+372 5197 7888
info@meerhofdk.ee

Hammaste valgendamine

Rõõmsaid emotsioone ja enesekindlust saab hõlpsalt edasi anda läbi naeratuse, ja kui hambad on valged, on seda palju mõnusam teha. Kui otsite infot hammaste valgendmineEsteetiline hambaravi on meie keskuse üks hinnatumaid valdkondi ja meil on hea meel pakkuda hambaemaili valgendamise teenust kõrgelt kvalifitseeritud spetsialistide poolt.

Hammaste valgendamine Meerhof Dental Center keskuses

Oma töös kasutame fotovalgenduse tehnoloogiat. Tegu on protseduuriga, mis annab ühtlase tulemuse tänu Philips Zoom WhiteSpeed neljanda põlvkonna LED dioodile. Seade eritab külma valgust, mis aktiveerib eelnevalt hammastele kantud geeli valgendavad omadused.

Protseduuri viib läbi hügienist, kuna hambaemaili tervise hoidmine ning vajaliku aparatuuri kasutamine nõuab korralikke eriteadmisi. Hammaste valgendamist teostatakse vaid päris hammaste peal. Laminaadid, implantaadid, hambakroonid ja plommid omavad teistsugust struktuuri ning ei allu geeli valgendavatele omadustele.

Milleks teostada professionaalset hammaste valgendamist

Reeglina soovib patsient valgendada hambaid, et tõsta oma enesekindlust naeratamisel. Kuid emaili valgendamisel võivad olla ka kliinilised näidustused:

 • Emaili tumenemine sagedase suitsetamise ja pigmenteerivate omadustega jookide ning toitude tarbimine
 • Pigmendilaigud, emaili ebaühtlane jaotus ning selle õhenemine vananemisel
 • Teatud haigused ja füüsilised vigastused
 • Geneetiline soodumus

Tänu professionaalsele protseduurile on hambaid võimalik valgendada kuni 8 tooni valgemaks ainult ühe viisidiga. Sõltuvalt emaili esialgsest seisundist, geneetilisest soodumusest ning toitumisharjumustest säilib tulemus umbes 1 aasta.

Philips Zoom WhiteSpeed tehnoloogia (4. põlvkond)

Kaasaegne esteetiline hambaravi on muutnud hammaste valgendamise protseduuri efektiivseks, kauakestvaks ja mis peamine – patsiendile mugavaks. Seetõttu kasutame Meerhof Dental Center keskuses kõige kaasaegsemaid seadmeid – 4. põlvkonna hollandi süsteemi Philips Zoom WhiteSpeed.

Peamised eelised Zoom süsteemil:

 • LED valgusallikas – tänu külmale valgusele ei teki hammastes soojenemisefekti ning protseduur on patsiendi jaoks minimaalselt tuntav. Ka tulemus kestab pikaaegselt. Ülitundlikkuse periood on vähenenud mitmelt ööpäevalt vaid 10-12 tunnile
 • 3 intensiivsuse režiimi – hügienist reguleerib seadme intensiivsust: suurendab järk-järgult lambi mõju valgendavale geelile. Tänu sellele on protseduur patsiendi jaoks võimalikult mugav
 • Seadme täielik komplekteeritus – kasutame ainult tootjapoolseid otsikuid ja materjale, et tagada tootja poolt lubatud tulemus ning et töötajal oleks protsessi kergem kontrollida

Kuidas toimub hammaste valgendamine Zoom 4 seadmega

Meie jaoks on oluline mitte ainult patsiendi koju saatmine lumivalgete hammastega, vaid ka see, et protseduur oleks võimalikult tervislik.

Esimese asjana – ettevalmistus!
14-päevane hammaste remineraliseerimine

 

Emaili puhastus ning valgendamine (2 tundi):

 1. Vastuvõtul vaadatakse üle hammaste ning suuõõne seisukord.
 2. Tehakse kliiniline fotoprotokoll ning määratakse emaili värvus.
 3. Teostatakse professionaalne hammaste hügieen Air Flow meetodiga: eemaldatakse hambakatt ning hambakivi.
 4. Hügienist katab igemed spetsiaalse geeliga, mis kaitseb pehmeid kudesid valgusdioodi kiirguse eest. Samuti kaitstakse huuli ja põski.
 5. Valgendamise protseduur kestab 1,5 tundi ning koosneb kolmest 15-minutilisest etapist: valgendava geeli pealekandmine ning selle omaduste aktiveerimine Philips Zoom WhiteSpeed LED-valgusdioodiga.
 6. Protseduuri lõpupoole teeb spetsialist uue fotoprotokolli ning võrdleb tulemust koos patsiendiga.
Meerhof Dental Center - https://meerhofdk.ee/case-3-veneers-aesthetic-dentistry

Peale hammaste valgendamist

Hoolimata sellest, et valgendamise protseduur Zoom 4 seadmega on hammaste jaoks võimalikult õrnatoimeline, vajavad hambad siiski paranemiseks aega. Kõikide soovituste järgimisel peaks hammaste tundlikkus kaduma 10-12 tunni jooksul.

Valgendava efekti pikendamiseks peab järgima teatud hügieeni- ja toitumisnõuandeid. Selleks oleme kokku pannud praktilised soovitused.

Hammaste valgendamine kodustes tingimustes

Me ei soovita omal käel hambaid valgendada, kuna:

 1. Esialgu tuleb kindlaks teha hammaste seisund
 2. Vajalik on kindlaks teha, millist preparaati valgendamiseks kasutada. Seda suudab teha vaid spetsialist
 3. Oluline on preparaat peale kanda õigel viisil, et see oleks ühtlane ning ei tekitaks emailis ja igemetes ülitundlikkust

Seetõttu:

 1. Esitage oma küsimused meie hügienistile.
 2. We allow teeth whitening at home if done under the supervision of a hygienist. 
Teeth Whitening 3

Täitke ankeet ja me helistame teile!

Vastame võimalikult kiiresti, tavaliselt mõne minuti jooksul.

Võtame ühendust võimalikult kiiresti, maksimaalselt ühe tunni jooksul. Juhul kui meie ei ole tunni aja jooksul ühendust võtnud, palun helistage numbrile +372 5197 7888 , tõenäoliselt ei ole teade meieni jõudnud. Täname mõistva suhtumise eest.

Armastame seda, mida teeme

Meie juhtumites võite näha mitte ainult naeratavaid kliinikumi patsiente. Näete inimesi, kes lähtudes meie kogemusest ja professionaalsusest on usaldanud meiele oma hambaprobleemide lahendust. Nende pimestav naeratus on meeldiv tasu.