AVATUD
E - R 09:00 – 18:00
L 09:00 – 18:00

MEIE AADRESS
Pirita tee 20a-2, Tallinn,
Eesti 10127

KONTAKTID
+372 5197 7888
info@meerhofdk.ee

Põhjalik kompuuterdiagnostika

Põhjalik diagnostika tänapäevases Meerhof hambakliinikus. Teenused: intraoraalne skaneerimine, 3D röntgen, panoraamfotod. Täpne diagnoos on õige ravi alus.

Diagnostika liigid Meerhofis

 • Intraoraalne skaneerimine
 • Kompuutertomograafia (KT)
 • Fotoprotokoll

Intraoraalne skaneerimine

Digitaalne skaneerimine võimaldab suuõõne üksikasjalikku visualiseerimist. Seade mõõdab objektidelt valguse peegeldust ja edastab andmed arvutisse, kus spetsiaalne programm teisendab info kolmemõõtmeliseks 3D-kujutiseks.

Suusisese skaneeringu tulemus:

Täpne multifunktsionaalne 3D-mudel hambumusest ja pehmetest kudedest.
Digipilt on mugavam kui kipsjäljend, sest:

  • see edastab täpsemalt lõualuude, hammaste, igemete struktuuri ja asendi anatoomilisi iseärasusi;
  • arst saab otse arvutiekraanil valida vaatenurka ja muuta kujundi suurust;
  • digipilt saadakse kohe ja see on edasiseks kasutamiseks valmis, samal ajal kui jäljend tuleb füüsiliselt hambalaborisse saata;
  • 3D-mudelit saab välja printida 3D-printerist. Nii luuakse fikseeritud kroonide või sildade prototüübid proovimiseks ja kirurgilised šabloonid, mida kasutatakse operatsioonide ajal.

Hammaste kompuutertomograafia

Põhjalik kompuuterdiagnostika, mis kasutab stomatoloogilist koonuskiire skannerit (CBCT) Carestream 9600, annab täielikku infot lõualuu ja ninaneelu piirkonna luude ja pehmete kudede tervise kohta.

Hammaste ja lõualuu koonuskiire kompuutertomograafia skanner asub eraldi spetsiaalses ruumis. Pange tähele, et Meerhofis kasutatakse koonuskiire tomograafiat, kuna seda liiki röntgenkiirega skaneering eraldab vähem kiirgust kui klassikaline ristlõikeid näitav tomograaf (multislice CT).

Protseduuri ajal aitab assistent patsiendil pea õigesti ühesse asendisse fikseerida. Skanner pöörleb selle ümber 360 kraadi, kogudes mahukat infot, mis edastatakse arvutisse.

Röntgentopograafia tulemused:

  • Hammaste panoraampilt
  • Detailsem sihitud röntgenuuring
  • 1–2 hamba KT
  • Ülemise ja alumise lõualuu KT
  • Pilt alalõualiigesest (kinnine ja lahtine)
  • Temporomandibulaarse (oimuluu-alalõua) liigese KT
  • Nina kõrvalkoobaste KT

Andmed võimaldavad arstil teid õigesti diagnoosida ja valida parima ravitaktika.

Fotoprotokoll

Diagnoosimisetapil ja igal ravietapil kasutatakse hammaste välise seisundi, naeratuse ja üldiste näojoonte fotoprotokollimist. Selleks on Meerhof komplekteerinud fotostuudio koos erivarustuse ja -valgustusega.

Protsess näeb välja nagu tavaline fotografeerimine. Teile on see võimalus jälgida naeratuse välimuse paranemise dünaamikat, efekti „enne ja pärast“. Arstile on see võimalus ravi ajal korrigeerida esteetilisi ja funktsionaalseid aspekte, eriti ortodontilise ravi korral – kompleksne taastusravi näo-lõualuukirurgia abil, implantaatide või laminaatide paigaldamine.

Fotoprotokolli tulemus:

  • Realistlikud fotod naeratusest ja näost.

Põhjaliku diagnostika hind Meerhof Dental Centeris

Reeglina määratakse uuring esialgse konsultatsiooni ajal, aga ka järelvisiidi ajal, kui on vajadus patsiendi seisundit uuesti kontrollida.

Kompleksse diagnostika eelis

Te saate reaalse pildi oma hammaste ning kõrva, nina ja kurgu seisundist.

Kompleksne diagnoos ja arsti läbivaatus annavad üldpildi hammaste, igemete, suuõõne, nina ja ninaneelu endodontilisest, parodontaalsest, ortodontilisest ja otorinolarüngoloogilisest seisundist. Patoloogiate ja võimalike riskide loetelu aitab olukorda paremini hinnata ja teha otsuseid edasise ravi kohta.

Registreeri vastuvõtule

Vastame võimalikult kiiresti, tavaliselt mõne minuti jooksul.

Võtame ühendust võimalikult kiiresti, maksimaalselt ühe tunni jooksul. Juhul kui meie ei ole tunni aja jooksul ühendust võtnud, palun helistage numbrile +372 5197 7888 , tõenäoliselt ei ole teade meieni jõudnud. Täname mõistva suhtumise eest.

Armastame seda, mida teeme

Meie juhtumites võite näha mitte ainult naeratavaid kliinikumi patsiente. Näete inimesi, kes lähtudes meie kogemusest ja professionaalsusest on usaldanud meiele oma hambaprobleemide lahendust. Nende pimestav naeratus on meeldiv tasu.