AVATUD
E - R 09:00 – 18:00
Sat 09:00 – 18:00

MEIE AADRESS
Pirita tee 20a-2, Tallinn,
Eesti 10127

KONTAKTID
+372 5197 7888
info@meerhofdk.ee

Nõustamine

Nõustamine

Esmane nõustamine Meerhof Dental Center keskuses – võimaldab teil: saada teavet, milliste kaasaegsete meetmetega võib lahendada stomatoloogilisi probleeme; tutvuda kliiniku ja personaliga.

Esmase visiidi käigus teostatakse süvendatud kompleksdiagnostikat. Diagnostika tulemusena saate tervikpilti oma hammaste tervisest, saate kätte personaliseeritud raviplaani, tutvute arstiga ning tutvute oma personaalhalduriga, kes on teile abiks kõikide etappide vältel.

Kuidas toimub Meerhof Keskuses esmane nõustamine

Nõustamisel on patsiendi eesmärgiks saada täpsed vastused murettekitavatele küsimustele. Selleks on vastuvõtt jaotatud 2 visiidiks:

1 visiit. Registreeritakse elektrooniline kaart (e-kaart), täidetakse kliendi meditsiinikaart. Tutvutakse raviarsti ja kliinikuga. Vastuvõtul kuulab doctor ära, mis patsiendile muret teeb, seejärel saadab ta sügavale arvutidiagnostikale, mida tehakse Keskuses samal päeval.

2 visiit. Patsiendile antakse diagnostikatulemused ja kompleksne raviplaan, milles on märgitud kõik etapid ja hind. Arst näitab arvutiekraanil 3D-maketti: kuidas hakkab patsiendi naeratus peale ravi välja nägema. Korduvvisiidi käigus tehakse raviplaani alustamise otsus. Patsient tutvub oma isikliku juhiga, kellega arutab läbi korralduslikud ja finantsküsimused.

Consultation 1Meerhof Dental Center Case 2 – Implantatsioon. Kompleksne naeratuse taastamine - https://meerhofdk.ee/case-2-implantatsioon-kompleksne-naeratuse-taastamine/

Diagnostika

Meerhof Dental Center teeb sügavat arvutidiagnostikat:

  1. Intraoraalset 3D-skaneerimist.
  2. Hammaste komputertomograafiat.
  3. Fotoprotokolli.

Diagnostikaga nõustamise kestvus: 1-1,5 tundi.

Raviplaan

Ekspertide tiim – endodontist, parodontoloog, ortodont, kirurg, kirurg ja hambatehnik - teevad peale patsiendi esmast ülevaatust ja diagnostika digitulemuste analüüsi oma järelduse.

Raviarst teeb infost kokkuvõtte, moodustab olemasolevate patoloogiate ja tulevikus võimalike patoloogiate loetelu, koostab raviplaani.

Raviplaan – kujutab endast etapiviisilist stomatoloogiliste protseduuride kirjeldust, mida tuleb teha, et patsient saaks temale vajaliku tulemuse. Olgu see siis plommidega hambaravi ja valgendamine, kroonide või viniiride fikseerimine, implantide paigaldamine või naeratuse totaalne rekonstrueerimine.

Lisaks protseduuride kohta käivale infole näitab raviplaan iga etapi ja kogu kompleksi hinda. See on väga mugav, kuna patsient näeb koheselt üldpilti ning tal on lihtsam arvutada kokku aega ja finsntsressursse.

Stomatoloogi nõustamise hind Meerhof Dental Center Keskuses

Stomatoloogi nõustamise hind koos diagnostikaga - 95 EUR.

Hinnas:

  • 25 EUR – arsti nõustamine doctor.
  • 70 EUR – põhjalik 3D kompuutertomograafia.

Intraoraalne skaneerimine ja stomatoloogilise fotoprotokolli koostamine kuuluvad nõustamise hinda.

Mida kõige selle tulemusel saab patsient

Kompleksdiagnostika ja arsti ülevaatus annavad üldpildi hammaste, igemete, suuõõne, nina ja ninaneelu endodontilise, parodontoloogilise, ortodontilise ja otolarüngoloogilise seisundi kohta. Patoloogiate loetelu ja võimalikud riskid lubavad patsiendil paremini hinnata olukorda ja teha vastavasisuline otsus.

Peale esmast nõustamist säravad paljud patsiendid rõõmust, kuna teadvustavad: milline probleem ka hammastega ei oleks, võib kõike parandada (!) ja parandada säästlike, minimaalseid traumasid tekitavate meetoditega.

Kompuutertomorgaafia, intraoraalne skaneerimine ja fotoprotokoll kajastavad objektiivset pilti, eriprogrammi abil aga loob spetsialistide meeskond tulevase naeratuse disaini.

Kompleksravi eeldab mitut visiiti Keskusesse. Plaanis fikseeritakse: külastuste periood, protseduurid ja nende hind, raviarstide nimed. Mugav nii patsiendile, kui meditsiinipersonalile.
Meerhof Dental Center Keskuse teeninduse üks eripäradest - isikliku juhi osalus. Isiklik juht saadab patsienti kõikjal: aitab õigeaegselt kavandada arsti visiiti, pakub välja finantsküsimuste paindlikke lahendusi ning on igal hetkel vaid telefonikõne kauguses. Mis annab patsiendile veendumuse sellest, et tema eest hoolitsetakse.

Nõustamine Meerhof Keskuses – see on kompleksvastused kõikidele teie stomatoloogilise tervisega seotud küsimustele! Tulge diagnostikale!

Meerhof Dental Center patsientide tagasiside

Kutsume Teid meie Keskusesse! 

Registreerida nõustamisele või esitada küsimusi võite tagasiside vormi täites:

Registreeri vastuvõtule

Vastame võimalikult kiiresti, tavaliselt mõne minuti jooksul.

Võtame ühendust võimalikult kiiresti, maksimaalselt ühe tunni jooksul. Juhul kui meie ei ole tunni aja jooksul ühendust võtnud, palun helistage numbrile +372 5197 7888 , tõenäoliselt ei ole teade meieni jõudnud. Täname mõistva suhtumise eest.

Armastame seda, mida teeme

Meie juhtumites võite näha mitte ainult naeratavaid kliinikumi patsiente. Näete inimesi, kes lähtudes meie kogemusest ja professionaalsusest on usaldanud meiele oma hambaprobleemide lahendust. Nende pimestav naeratus on meeldiv tasu.

Implantatsioon. Kompleksne naeratuse taastamine

Kõik elukutsed on olulised! Ühtede professionaalsusest sõltub inimelu, teiste professionaalsusest sõltub selle elu kvaliteet. Oleme õnnelikud, et oleme toonud kergust, avatust ja rõõmu oma ala tõelise professionaali ellu.

Implantatsioon. Kompleksne naeratuse taastamine

Muusiku rõõm on kinkida oma loomingut kuulajatele. Meie rõõm on anda muusikule taas võimalust luua ja esineda oma loomingutega publiku ees!

Laminaadid. Esteetiline hambaravi

Silmapaistev, aktiivne, naiselik ja enesekindel. Meie patsient täitis oma unistust. Rõõm on olla osa unistusest ja luua silmapaistvaid naeratusi, mis muudavad elu säravamaks.