AVATUD
E - R 09:00 – 18:00
L 09:00 – 18:00

MEIE AADRESS
Pirita tee 20a-2, Tallinn,
Eesti 10127

KONTAKTID
+372 5197 7888
info@meerhofdk.ee

Esteetiline hambaravi

Meerhof Dental Center pole mitte ainult tipp hambakliinik, kus te saate kõrge kvaliteediga hambaravi. Vaid meie missioon on muuta maailm ilusamaks ja kliendid õnnelikumaks!

Ilus naeratus – see on loomulik vajadus

Esteetiline (kosmeetiline) hambaravi — üks populaarsemaid hambaravi valdkondi, mille abil korrigeeritakse hammaste kuju, värvi, asukohta, kõrvaldatakse defektid (killud, praod, tumedad laigud).

Iga hamba- või hambumusviga saab parandada!

Meie moodsas kliinikus saame lahendada ka kõige keerulisemaid teraapilisi ja esteetilisi probleeme, sest meil on selleks kõik vajalik olemas:

 • arstide ja meditsiinitöötajate kogemus;
 • klientide teenindus;
 • seadmed ja hambalabor;
 • digi programmid ja töö protokollid;
 • kvaliteetsed materjalid.

Meerhofi kliiniku peamised teenused esteetilises hambaravis

Ortopeediline ravi. Laminaadid

Populaarne proteesimise liik on üliõhukesed keraamilised katted (laminaadid), mis annavad hammastele väga ilusa ja terve välimuse. Laminaate kasutatakse nn Hollywoodi naeratuse efekti saavutamiseks – pimestavalt valged ja ühtlased hambad. Laminaatide tooni, kuju ja suurust saab valida individuaalselt.

Laminaatide paigaldamise omadused:

 • Kliendi eelnevalt ettevalmistatud hammastele kinnitab arst individuaalselt valmistatud keraamilised laminaadid (ja kroonid).
 • Paigaldamise ja pikaajalise kasutamise kvaliteedi tagavad materjalide tootja ja Meerhof Dental Center.
 • Digitehnoloogiad ning ortopeedide ja hambatehnikute kogemused võimaldavad luua teie tulevase naeratuse jaoks ideaalse kujunduse. Klient teab ette, millised hambad ta saab ja kui loomuliku tema tulevane naeratus välja näeb.

Оrtodontiline ravi 

Pakume suurt valikut ortodontilisi ravimeetodeid hambumuse korrigeerimiseks ja hammaste joondamiseks: breketid, kaped, eemaldatavad ja mitte-eemaldatavad ortodontilised kostruktsioonid, minikruvid ja miniimplantaadid. Sõltuvalt kliendi kliinilisest pildist võib kasutada hambaravi kirurgiat.

Breketid

Hambumuse ja hammaste asendi korrigeerimine breketitega on populaarne ja tõhus tehnika. Naeratuse esteetika ja mälumisfunktsiooni parandamine on breketitega ravi peamised eesmärgid.

Ravi omadused:

 • Mitte-eemaldatav konstruktsioon.
 • Konstruktsiooni korrigeerimiseks on vaja igakuist ortodontilist järelkontrolli.
 • Pärast breketite eemaldamist kinnitatakse sageli hammaste siseküljele reteinerid, mis hoiavad hambaid paigal, takistades nende naasmist algasendisse.

Invisalign kaped 

Hammaste joondamine läbipaistvate eemaldatavate kapedega on viimane sõna tänapäevases ortodontias ja esteetilises hambaravis. Märkamatult, kuid tõhusalt mõjutab „nähtamatu“ konstruktsioon hambumust.

 • Eemaldatav konstruktsioon.
 • Ravi on efektiivne, kui kapesid kantakse 20–22 tundi ööpäevas.
 • Ortodonti võib külastada harvem kui breketite kandmise puhul.

Hammaste valgendamine 

Suurepärane protseduur hambaemaili tooni heledamaks muutmiseks. Fotovalgendust teostame uuendusliku Philips ZOOM 4 aparaadi abil. Viimase põlvkonna seadmed on hambaemaili suhtes eriti õrnad, muutes selle 8–10 tooni heledamaks.

 • Protseduur on näidustatud tervetele madala tundlikkusega hammastele.
 • Valgendada ei tohi proteese, implantaate, plomme ega keraamilisi restauratsioone.
 • Valgendamise efekt püsib 6+ kuud. See sõltub sellest, kas patsient suitsetab, kui palju tarvitab värvilisi vedelikke ja toitu.

Hammaste restauratiivne taastamine komposiitidega

Hammaste restauratiivne taastamine komposiitidega on veel üks viis, mis võimaldab taastada hamba kuju ja mahu. Taastamist kasutatakse hamba ülesehitamiseks kildude või hamba osalise hävimise puhul, aga ka täidisena, mis sulgeb hambaaugu ja „ehitab täis“ hamba loomuliku krooniosa.

 • Hammaste restauratiivne taastamine komposiitidega ei asenda täisproteesimist ega implantaate.
 • Taastamist saab kasutada viimase võimalusena hamba ennistamiseks või kombineerituna proteesimisega, kui hambale asetatakse kroon, mis kaitseb seda liigse mälumiskoormuse eest.

Meerhof Dental Center kliiniku oluline printsiip:

kompleksne lähenemine

Kompleksne lähenemine esteetilises hambaravis väljendub selles, et loomulike hammastega silmipimestava naeratuse loomiseks peab patsient läbima mitu ravietappi, olenevalt individuaalsest olukorrast.

Klassikalised etapid näevad välja järgmiselt:

Lõpptulemuse tagamiseks jätkake järgmise etapiga:

 • Ravi ortodonti ja ortopeedi juures või visiit suuhügienisti juurde hammaste valgendamiseks.

Esteetilise hambaravi hind

Esteetilise hambaravi hind kujuneb pärast kliendi läbivaatust, temaga individuaalse raviplaani koostamist ja kooskõlastamist. Esteetilise hambaravi hind Meerhofis on koostatud, võttes arvesse ravi etappe, protseduure, kasutatud materjale ja konstruktsioone ning arstide ja meditsiinipersonali osalust.

Tasumine toimub etapiviisiliselt. Makseviis valitakse selline, mis on kliendile mugav: sularaha, pangaülekanne ning erinevad laenu- ja järelmaksu võimalused. Patsiendil on soovi korral ravi koordinaator, kellega saab arutada korralduslikke küsimusi.

Vastuvõtule registreerimine

Vastame võimalikult kiiresti, tavaliselt mõne minuti jooksul.

Juhul kui meie ei ole tunni aja jooksul ühendust võtnud, palun helistage numbrile +372 5197 7888, tõenäoliselt ei ole teade meieni jõudnud.

Armastame seda, mida teeme

Meie juhtumites võite näha mitte ainult naeratavaid kliinikumi patsiente. Näete inimesi, kes lähtudes meie kogemusest ja professionaalsusest on usaldanud meiele oma hambaprobleemide lahendust. Nende pimestav naeratus on meeldiv tasu.