AVATUD
E - R 09:00 – 18:00
L 09:00 – 18:00

MEIE AADRESS
Pirita tee 20a-2, Tallinn,
Eesti 10127

KONTAKTID
+372 5197 7888
info@meerhofdk.ee

HAMMASTE ESTEETILINE TAASTAMINE

PLumivalge, lai ja avatud naeratus lisab alati enesekindlust. Aga mida teha juhul, kui teie hammaste email on tumenenud või nende pinnale on tekkinud praod ja on murdunud killud? Väljapääs – pöörduge esteetilise hambaravi kliinikusse Tallinnas «Meerhof Dental Center». Me koostame teile individuaalse raviplaani defektide kõrvaldamiseks hammastel, võttes arvesse anatoomilisi eripärasusi ja teie soove.

HAMMASTE ESTEETILINE TAASTAMINE: KUIDAS SEE TOIMUB?

Esimesel vastuvõtul määrab hambaarst hamba deformatsiooni või kahjustuse ulatuse. Kui häirivad muutused on mõjutanud juurekanaleid, siis konsulteerib teiega kindlasti meie hambaarst. Visuaalse ja instrumentaalse uuringu tulemuste põhjal loob arst algoritmi tervikliku hamba taastamiseks.

Meie kliinikus kasutatakse sellel eesmärgil järgmisi meetodeid:

  • Kaudse meetodiga taastamine (laminaatide, täidiste, kroonide paigaldamine);
  • Hammaste täielik proteesimine;
  • Krooni tegemine CEREC süsteemiga.

Esihammaste esteetiline taastamine laminaatide abil hõlmab üliõhukese ja vastupidava keraamilise katte (plaadi) kasutamist, mis kinnitatakse hamba esiküljele. Seda meetodit kasutatakse hammaste väiksemate kumeruste, pragude või murdunud kildude, püsivate täidiste värvimuutuse korral.

Kui hambakrooni osa on kahjustunud üle 40-50%, pakutakse teile võimalust hamba taastamiseks CEREC süsteemiga. 3D-tehnoloogia ja arsti oskused võimaldavad teile täiusliku naeratuse vaid ühe hambaravi visiidiga. Kui palju maksab hamba taastamine, vaadake jaotisest «Hinnad».

Vigastuste või ebaefektiivse ravi tulemusena olete kaotanud ühe või mitu hammast? Ärge muretsege! Meie juhtiv spetsialist proteesimise valdkonnas – doktor Savchenko – taastab hambarea terviklikkuse võimalikult kiiresti.

«MEERHOF DENTAL KLIINIKU» EELISED

Mille poolest erineb «Meerhof Dental Kliinik» kümnetest teistest sarnastest asutustest? – selle küsimuse esitab endale iga meie potentsiaalne klient. Ja meie oleme valmis sellele küsimusele ausalt vastama. Valides meie kliiniku, on teil võimalus:

  • Konsulteerida ja ravida oma valdkonna tõeliste professionaalide juures, kuna meie hambaarstid hoiavad end kursis esteetilise stomatoloogia uuendustega.
  • Teha uuringuid moodsaima aparatuuriga (Rg-uuring, dentoskoopia, juurekanalite mikroskoopia).
  • Kasutada kompleksset teenust: alustades juurekanalite patoloogia kõrvaldamisest kuni hammaste taastamiseni.
  • Rahulikult taluda raviprotseduure, kuna kaasaegsed meetodid vähendavad valu.
  • Mitte muretseda oma tervise pärast, kuna me järgime aseptika ja antiseptika reegleid, mis välistab teie organismi vähimagi nakkusohu võimaluse.
  • Naeratada enesekindlalt – meie hambaarstid kasutavad üksnes kvaliteetseid materjale.

Ning peamine: «Meerhof Dental Kliiniku» spetsialistide jaoks on hammaste esteetiline taastamine, – lisaks professionaalsusele ja vastutusele oma valdkonnas, – ka kunst taastada inimeste tervis ja rahulolu oma välimusega!

Vastuvõtule registreerimine

Vastame võimalikult kiiresti, tavaliselt mõne minuti jooksul.

Juhul kui meie ei ole tunni aja jooksul ühendust võtnud, palun helistage numbrile +372 5197 7888, tõenäoliselt ei ole teade meieni jõudnud.

Meie arstid