AVATUD
E - R 09:00 – 18:00
L 09:00 – 18:00

MEIE AADRESS
Pirita tee 20a-2, Tallinn,
Eesti 10127

KONTAKTID
+372 5197 7888
info@meerhofdk.ee

Hammaste implantatsioon

Hammaste implantatsioon on üks pealmine Meerhof Dental Center kliiniku spetsialiseerumine. Taastame kaotatud hambad, viime läbi täieliku hambaridade rehabilitatsiooni, s.h teostame ka ühe-etapilist implantatsiooni. Antud lehelt saate teada, kuidas hambaimplantaat paigaldatakse, kui kaua kestab ravi ja millest koosneb ühe hambaimplantaadi paigaldamise hind.

Personaalse konsultatsiooni käigus saate teada, mis sobib just teile, missuguseks kujuneb eelarve ning saate prognoosida töö valmimise tähtaegu. Külastage meid!

Implantoloogi valimise asemel,
valite meeskonna!

Hammaste implantatsioon on keerukas stomatoloogiline protseduur, mis nõuab hambaarstidelt, assistentidelt, navigatsioonikirurgia planeerimise spetsialistilt, anestesioloogilt ja hambatehnikult suurt pädevust. Tähtis on kogu meeskonna kooskõlastatud töö.

Olge kindlad, soovime teie stomatoloogilise probleemi lahendada parimal viisil ja pakume erinevaid ravivõimalusi. Meie meditsiinipersonal täiustab oma oskusi igapäevaselt praktikas, koolitab end oma valdkonna parimate spetsialistide juures ja kasutab uuendusikke hambaravitehnoloogiaid.

Meerhof Dental Center - www.meerhofdk.ee/et

Kuidas hambaimplantaat paigaldatakse?

Hamba implantatsioon on titaankruvi paigaldamine lõualuuse, igeme mahu suurendamine implantatsiooni piirkonnas ja keraamilise krooni fikseerimine.

Tööd on jagatud 3 etappi:

1. Planeerimine

Kõigepealt tehakse kompleksne diagnostika: lõualuu 3D röntgen ja optiline skaneerimine. Seejärel analüüsib implantoloog koos kollegidega andmeid ja langetab otsuse, millised protseduurid määrata, millal need läbi viia ja mis on ravi maksumus.

Planeerimine hõlmab ka projekteerimist (implantaatide ja tulevaste hammaste digitaalne positsioneerimine), aga ka kirurgilise navigeerimiskape valmistamist.

Kirurgilisekape valmistamine toimub arvutiprogrammide ja 3D printeri abil. Planeerimisega arvestatatke kõiki ortopeedilisi ja kirurgilisi parameetreid, tagades implantatsiooni ajal ülima täpsuse ja madala traumaatilisuse. Seepärast on operatsioon ohutu ja tüsistuste tekkimise tõenäosus minimaalne.

2. Implantoloogia

Implantaadi paigaldamine on patsiendi jaoks üsna mugav protseduur. Tunne ei erine kuigi palju teistest stomatoloogilistest protseduuridest. Titaankruvi paigaldamine toimub kohaliku tuimestuse, üld anesteesia all. Kui luukude on vähe, kasvatab arst seda juurde, kasutades luuplastikat. Vajaduse korral tehakse protseduur sinus lift ja/või igemeplastika.

Pärast operatsiooni tehakse 3D röntgen ja patsiendile antakse operatsioonijärgne taastumis pakk kõige vajalikuga. 10-14 päeva pärast läbib patsient doktori juures kordusülevaatuse.

3. Ortopeediline etapp

See etapp saabub 2,5-6 kuu pärast, kui impantaat on luustunud. Aeg sõltub sellest, kas implantaat paigaldati eemaldatud hamba alveooli (ühe-etapiline), juba paranenud või kasvatatud luusse. Patsient külastab kliinikut 2 korda, et läbida kerged jälendemise ja fikseerimise protseduurid.

Esimese visiidi ajal teeb arst jäljendid või sooritab optilise 3D skaneerimise. Andmed edastatakse hambatehnilisse laborisse, kus valmistatakse tulevane hambakroon. 10-14 päeva pärast, teisel visiidil, paigaldab hambaarst krooni lõplikult ja kaotatud hamba taastamine saab lõpetatud.

Taastumine pärast implantatsiooni

Spetsialistid on alati kättesaadavad, et saaksite esimesel vajadusel abi järele pöörduda.

Korduma kippuvad küsimused (KKK)

Meerhof Dental Center praktiseerib edukalt üheetapilist implanteerimist: titaankruvi paigaldatakse kohe pärast haige hamba (hammaste) eemaldamist, 2- 4 päeva pärast aga fikseeritakse ajutine kroon. Keraamiline lõplik konstruktsioon paigaldatakse 1-2 kuu pärast.

Totaalse (kompleksse) töö korral paigaldatakse ajutine konstruktsioon kohe peale operatsiooni, mis võimaldab säilitada mugavuse kogu raviperioodiks. See on eriti oluline, sest patsient saab vabalt naeratada ja süüa.

Kaheetapiline implanteerimine kestab 3-6 kuud (3-4 visiiti). Hambarea täielikuks taastamiseks nii üla- kui alalõualuul kulub 6 kuud kuni 2 aastat. Aeg sõltub patsiendi tervislikust seisundist, luukoe kasvatamise vajadusest ja kliiniku külastamiseks aja leidmisest (näiteks elamine või töötamine teises riigis).

Täielik tervenemine implanteerimise korral kestab tavaliselt 3-6 kuud.

Ei. Etapid kulgevad mitme kuuliste vaheaegadege. Pärast implantaadi paigaldamist tunnete minimaalset ebamugavust, esimestel 2-3 päeval võib ige natuke valutada. Arsti soovitusi järgides võite tavapärase elu juurde naasta järgmisel päeval.

Ühe implantaadi ja keraamilise krooni paigaldamine Meerhof Dental Centerˇi hind koosneb järgmistest näitajatest:

  • implantaadi maksumus;
  • töö maksumus;
  • abiprotseduuride (kirurgilinekape, tuimastus, ühekordne steriilne operatsioonikomplekt, 3D tomograafia, operatsioonijärgne pakett) maksumus;
    vajadusel igeme või luukoe kasvatamise või sinus lift maksumus.

Ravi tegelik maht ja hamba implateerimise hinnad arvutatakse algetapis pärast doktori konsultatsiooni.

Meerhof Dental Center patsientide tagasiside

Registreeri vastuvõtule

Vastame võimalikult kiiresti, tavaliselt mõne minuti jooksul.

Võtame ühendust võimalikult kiiresti, maksimaalselt ühe tunni jooksul. Juhul kui meie ei ole tunni aja jooksul ühendust võtnud, palun helistage numbrile +372 5197 7888 , tõenäoliselt ei ole teade meieni jõudnud. Täname mõistva suhtumise eest.

Armastame seda, mida teeme

Meie juhtumites võite näha mitte ainult naeratavaid kliinikumi patsiente. Näete inimesi, kes lähtudes meie kogemusest ja professionaalsusest on usaldanud meiele oma hambaprobleemide lahendust. Nende pimestav naeratus on meeldiv tasu.