Kliiniku teenused

«Meerhof Dental Kliinik» hambaravi teenused – patsiendi jaoks kiirete ja tõhusate lahenduste kompleks. Me ravime kõiki levinud hambahaigusi: kaaries, parodontoos, gingiviit, pulpiit jne. Tegeleme keeruliste juhtumitega ning taastame hambarea, säilitades ilu ja mugavuse. Kui soovite tulla konsultatsioonile või hammaste läbivaatusele, täitke päringuvorm – me võtame teiega ühendust!

Kvaliteetne hammaste proteesimine Meerhof Dental Kliinikus

Me aitame teil lahendada lagunenud või eemaldatud hammaste probleemi 1-2 hambaarsti visiidiga. Tänu kaasaegsetele hammaste proteesimise meetoditele toimub hammaste taastamise protseduur kiiremini ja mugavamalt.  Fikseeritud proteesid  «Meerhof Dental Kliinikus» valmistatakse digitaalsete seadmete, freesmasina ja vastupidavate materjalide abil. Meie meeskonna oskused ning spetsiaalne raviplaan tagavad suurepärase tulemuse.

Kaasaegne hammaste proteesimine

Kaasaegne hammaste proteesimine

Juhtivspetsialist proteesimise valdkonnas dr Aleksandr Savtšenko läheneb ravile kompleksselt. Raviplaan hammaste taastamiseks on järgmine:

  • Konsultatsioon, diagnostika.
  • Ravi etappide planeerimine ja koordineerimine.
  • Funktsionaalsete omaduste tutvustamine, hammaste taastamine vastavalt individuaalsetele vajadustele (suurus, kuju, värvigamma, fikseerimise viis).
  • Ortopeediliste konstruktsioonide valmistamine.
  • Proovipaigaldus ja konstruktsiooni fikseerimine.

Hambaarstile on abiks digitaalne skanner ja freesmasin, mis võimaldavad proteeside valmistamise vastavalt individuaalsele vajadusele . See tagab suurepärase ergonoomika – patsient tunneb end mugavalt mälumise ja kõnelemise ajal.

Valmistamise tehnoloogia ja kasutatavad materjalid muudavad hambakroonid vastupidavaks. Pikk kasutusiga tagatakse tänu konstruktsiooni kvaliteetsele fikseerimisele.

 

Fikseeritud (mitte eemaldatavate) proteeside liigidHammaste proteesimine

Ortopeediliste konstruktsioonide mitmekesisus võimaldab valida optimaalseima variandi.

  • Mikroproteesimine on soovitatav juhul, kui kõvad koed on kahjustatud 25% – 50%. Sellisel juhul pakub hambaarst laminaate või täidiseid. Nende abil parandatakse hamba esteetilist välimust, taastatakse edukalt närimisfunktsioon.
  • Hambakroonid (keraamilised täidised) paigaldatakse, kui luukude on hävinenud rohkem kui 50%. Hambakroon võimaldab hamba delikaatse taastamise. Kasutatavateks materjalideks on keraamika ja tsirkooniumdioksiid.
  • Hammaste taastamiseks osalise või täieliku hävinemise korral kasutatakse implantaatidele paigaldatavaid proteese. Seda meetodit peetakse tänapäeval patsiendile kõige tõhusamaks, vastupidavamaks ja mugavamaks.

Juhul kui eelnimetatud hammaste taastamise variante ei ole võimalik teostada, siis pakutakse alternatiivset proteesimist.

Kõikidel hambarea taastamise etappidel kasutab patsient ajutisi konstruktsioone, mis võimaldab tal säilitada harjumuspärast eluviisi.

Meerhof_01_(27_01_2017) from Diana Logvinenko on Vimeo.

Kvaliteetne hammaste proteesimine «Meerhof Dental Kliinikus» hõlmab tugevat fikseerimist, kasutamise kestust ja lihtsat hooldust!

Hinnakiri Hammaste proteesimine te saate leiate siit