AVATUD
E - R 09:00 – 18:00
L 09:00 – 18:00

MEIE AADRESS
Pirita tee 20a-2, Tallinn,
Eesti 10127

KONTAKTID
+372 5197 7888
info@meerhofdk.ee

Konsultatsioon

First visit and diagnosis

Hambakirurgia

— Dental surgery

— Dental Implantation

— Atraumatic Tooth Extraction

— Bone Grafting

— Gingival Plastic Surgery

Otorinolarüngoloogia

— ENT SURGERY

— FESS

— Septoplasty

— Submucous Conchoplasty

Hambaravi üldanesteesia all

— Dental Treatment Under General Anesthesia

Proteetika

— Dental Prosthetics

— Aesthetic Dentistry

— Veneers

Periodontoloogia

— Periodontology: Treating Gum Diseases

— Gingival Plastic Surgery

Hambaravi

— Dental Treatment (Therapy)

— Juureravi mikroskoobiga

— Dental Treatment (Caries Treatment, Fillings)

Ortodontia

— ORTHODONTICS

professional care

— Professional Oral Cavity Care

— Airflow® Prophylaxis Master Dental Hygiene

— Teeth Whitening

Equipment

— Dental Equipment

Konsultatsioon

Esmane nõustamine Meerhof Dental Center kliinikus võimaldab teil tutvuda kliiniku ja personaliga ning saada teavet kaasaegsete meetmete kohta, millega stomatoloogilisi probleeme lahendada.

Esmase visiidi käigus teostatakse süvendatud kompleksdiagnostika, mille tulemusena saate tervikpildi hammaste tervisest. Lisaks saate personaliseeritud raviplaani ning tutvute arsti ja ravikoordinaatoriga, kes on teile abiks kõikides ravietappides.

Kuidas toimub Meerhof Dental Center kliinikus esmane nõustamine

Nõustamisel on patsiendi eesmärgiks saada täpsed vastused murettekitavatele küsimustele. Selleks on vastuvõtt jaotatud 2 visiidiks.

1 visiit. Registreeritakse elektrooniline kaart (e-kaart), täidetakse kliendi meditsiinikaart ning tutvutakse raviarsti ja kliinikuga. Vastuvõtul vestleb arst ära, mis patsiendile muret teeb, seejärel saadab ta sügavale arvutidiagnostikale, mida tehakse Keskuses samal päeval.

2 visiit. Patsiendile esitatakse diagnostika tulemused ja kompleksne raviplaan, milles on märgitud kõik etapid ja hind. Samuti näitab arst arvutiekraanil 3D visualiseeringut sellest, milliseks kujuneb patsiendi naeratus pärast ravi. Korduvvisiidi käigus tehakse ka otsus ravi alustamise kohta ning patsient tutvub oma ravikoordinaatoriga, kellega arutab läbi finants- ja korralduslikud küsimused.

Diagnostika

Meerhof Dental Center teeb sügavat arvutidiagnostikat:

  1. Intraoraalset 3D-skaneerimist.
  2. Hammaste komputertomograafiat.
  3. Fotoprotokolli.


Diagnostikaga nõustamise kestvus: 1-1,5 tundi.

Raviplaani koostamine

Ekspertide tiim – endodontist, parodontoloog, ortodont, implantoloog, kõrva-nina-kugruarst ja hambatehnik - teevad peale patsiendi esmast ülevaatust ja diagnostika digitulemuste analüüsi oma järelduse.

Raviarst teeb infost kokkuvõtte, moodustab olemasolevate patoloogiate ja tulevikus võimalike patoloogiate loetelu, koostab raviplaani.

Raviplaan – kujutab endast etapiviisilist stomatoloogiliste protseduuride kirjeldust, mida tuleb teha, et patsient saaks temale vajaliku tulemuse. Olgu see siis plommidega hambaravi ja valgendamine, kroonide või viniiride fikseerimine, implantide paigaldamine või naeratuse totaalne rekonstrueerimine.

Lisaks protseduuride kohta käivale infole näitab raviplaan iga etapi ja kogu kompleksi hinda. See on väga mugav, kuna patsient näeb koheselt üldpilti ning tal on lihtsam arvutada kokku aega ja finsntsressursse.

Hambaarsti nõustamise hind Meerhof Dental Center kliinikus

Stomatoloogi nõustamise hind koos diagnostikaga leiate siit.

Konsultatsiooni ajal toimub:

  • Arsti nõustamine.
  • Põhjalik 3D kompuutertomograafia.
  • Intraoraalne skaneerimine


Stomatoloogilise fotoprotokolli koostamine kuulub nõustamise hinda.

Mida kõige selle tulemusel saab patsient

Kompleksdiagnostika ja arsti ülevaatus annavad üldpildi hammaste, igemete, suuõõne, nina ja ninaneelu endodontilise, parodontoloogilise, ortodontilise ja otolarüngoloogilise seisundi kohta. Patoloogiate loetelu ja võimalikud riskid lubavad patsiendil paremini hinnata olukorda ja teha vastavasisuline otsus.

Peale esmast nõustamist säravad paljud patsiendid rõõmust, kuna teadvustavad: milline probleem ka hammastega ei oleks, võib kõike parandada (!) ja parandada säästlike, minimaalseid traumasid tekitavate meetoditega.

Kompuutertomorgaafia, intraoraalne skaneerimine ja fotoprotokoll kajastavad objektiivset pilti, eriprogrammi abil aga loob spetsialistide meeskond tulevase naeratuse disaini.

Kompleksravi eeldab mitut visiiti Keskusesse. Plaanis fikseeritakse: külastuste periood, protseduurid ja nende hind, raviarstide nimed. Mugav nii patsiendile, kui meditsiinipersonalile.
Meerhof Dental Center Keskuse teeninduse üks eripäradest - isikliku juhi osalus. Isiklik juht saadab patsienti kõikjal: aitab õigeaegselt kavandada arsti visiiti, pakub välja finantsküsimuste paindlikke lahendusi ning on igal hetkel vaid telefonikõne kauguses. Mis annab patsiendile veendumuse sellest, et tema eest hoolitsetakse.

Registreeri vastuvõtule

We will respond as soon as possible generally within a few minutes.

Võtame ühendust võimalikult kiiresti, maksimaalselt ühe tunni jooksul. Juhul kui meie ei ole tunni aja jooksul ühendust võtnud, palun helistage numbrile +372 5197 7888 , tõenäoliselt ei ole teade meieni jõudnud. Täname mõistva suhtumise eest.

Armastame seda, mida teeme

Meie juhtumites võite näha mitte ainult naeratavaid kliinikumi patsiente. Näete inimesi, kes lähtudes meie kogemusest ja professionaalsusest on usaldanud meiele oma hambaprobleemide lahendust. Nende pimestav naeratus on meeldiv tasu.