AVATUD
E - R 09:00 – 18:00
L 09:00 – 18:00

MEIE AADRESS
Pirita tee 20a-2, Tallinn,
Eesti 10127

KONTAKTID
+372 5197 7888
info@meerhofdk.ee

Professionaalne suuhügieen Airflow® Prophylaxis Master abil

Hammaste puhastamine Airflow® Professionaalne hambapuhastusehk suuhügieen on hammaste tervise alus. See on hügieeniline, ennetav ja raviv protseduur. Tänu õigeaegsele läbivaatusele, hammaste ja hambavahede professionaalsele puhastamisele on võimalik ennetada haiguste teket või avastada need varajases staadiumis.

Meie seadmed

Meerhof Dental Center kliinikus viiakse protseduur läbi uusima põlvkonna seadme Airflow® Prophylaxis Master abil.

Suuhügienisti vastuvõtt

Hügieenilise hambapuhastuse protseduur on reeglina valutu ega vaja kohalikku tuimestust. Parima tulemuse saavutamiseks kasutame uusimat seadet – Airflow® Prophylaxis Master. See on täiustatud õhu-, vee-, puhastava pulbri või poleerimisgeeli tehnoloogia, mis on muutnud protseduuri paremini kontrollitavaks ja tulemused paremaks.

Professionaalne suuhügieen koosneb 4 etapist:

 1. Diagnostika

Suuhügienist vaatleb suuõõnt. Spetsiaalne geel tuvastab hambakatu, hambakivi ja probleemsete piirkondade olemasolu. Huulte ja suuõõne ettevalmistus edasisteks protseduurideks.

 1. Hambapuhastus Airflow® Max otsiku abil

Järgmisena eemaldab spetsialist hambakatu ja emaililt pigmendilaigud Airflow® Max otsiku abil, mis kasutab puhastavat pulbrit (söögisooda baasil).

 1. Hambapuhastus ultraheliga Piezon®

Seejärel kasutatakse Piezon® keraamilist ultrahelitehnoloogiat. Ultraheli skaleerija spetsiaalne otsik hävitab järelejäänud igemepealse ja -aluse hambakivi ka raskesti ligipääsetavates kohtades kõrgsageduslike ultraheli võngetega. Kuid protseduur on mugav ja ohutu igemetele ja hambaemailile.

 1. Perioflow® Hammaste poleerimine

Viimane professionaalse suuhügieeni etapp – hammaste poleerimine Perioflow® otsikuga. Emaili karedus kaob hambakivi eemaldamise kohtades, hambaread saavad tagasi sära ja sileduse.

Professionaalse suuhügieeni tulemused 

 • Mõnus värskuse ja puhtuse tunne suus.
 • Bakterite põhjustatud põletikuliste protsesside (parodontiit) ennetamine.
 • Proteeside ja implantaatide pikem kasutusaeg.
Meie jaoks on kliendi tervis kõige tähtsam!

Tähelepanu!

Protseduuri käigus uurib suuhügienist hoolikalt suuõõnt, et tuvastada võimalike haiguste tunnuseid. Hügieenilise hambapuhastuse lisaeelis on kaariese, igemepõletiku ja muude patoloogiate varajane diagnoosimine.

Vajadusel suuname teid konsultatsioonile ravi-, endodontia-, parodontoloogia-, kirurgia-, või ortopeediaspetsialisti juurde. Kui teil on selge arusaam oma hammaste ja igemete seisundist, saate objektiivselt hinnata edasise ravi vajadust. 

Kui tihti Airflow hambapuhastust teha (näidustused ja vastunäidustused)

Professionaalsel suuhügieenil ei ole vastunäidustusi. Vastupidi, see on hambaarsti liitude kõige soovitatavam protseduur. Soovitame külastada suuhügienisti vähemalt iga 6 kuu tagant.

Professionaalne hambapuhastus Meerhof Dental Center kliinikus

 1. Hammaste tervishoid. Eriti neile, kellel on ulatuslik hambakatt, mida on kodus raske eemaldada (näiteks puseriti hammaste või breketite tõttu).
 2. Suurepärane ettevalmistav protseduur enne ortodontilist ravi, enne proteeside või implantaatide paigaldamist. Puhastamise käigus saab hambad edasisteks ravi etappideks kvaliteetselt ette valmistada.
 3. Võimalus regulaarselt jälgida oma hammaste ja paigaldatud hamba konstruktsioonide tervist.
 4. Garantii kõigile meie töödele ja hamba konstruktsioonidele. Professionaalse hambapuhastuse teenus on garantii säilimise eeldus 2 aastat pärast ravi.

Vastuvõtule registreerimine

Vastame võimalikult kiiresti, tavaliselt mõne minuti jooksul.

Juhul kui meie ei ole tunni aja jooksul ühendust võtnud, palun helistage numbrile +372 5197 7888, tõenäoliselt ei ole teade meieni jõudnud.