AVATUD
E - R 09:00 – 18:00
Sat 09:00 – 18:00

MEIE AADRESS
Pirita tee 20a-2, Tallinn,
Eesti 10127

KONTAKTID
+372 5197 7888
info@meerhofdk.ee

ATRAUMAATILINE HAMMASTE EEMALDAMINE

Hamba valutu eemaldamine hammast ümbritsevate pehmete kudede minimaalse traumaga – see on võimalik. «Meerhof Dental Kliiniku» hambaarstid kasutavad õrna atraumaatilist hammaste eemaldamise meetodit, kasutades A-PRF tehnoloogiat. Protseduur on patsiendi jaoks mugavam ja operatsioonijärgne taastumine – lihtsam ning kiirem.

KUIDAS SEDA TEHAKSE?

Pärast põhjalikku suuõõne uurimist ja hamba lagunemise ulatuse hindamist teeb hambaarst valuvaigistava süsti (lokaalse anesteesia). Seejärel jagatakse hambakroon mitmeks fragmendiks spetsiaalse ultraheli seadmega.

Periotoomiga – skalpelli sarnase instrumendiga – eraldatakse hamba osad pehmete kudede (igemete) ja luu küljest, seejärel eemaldatakse pintsettide või elevaatori abil. Tekkinud haav täidetakse autogeensete fibriini membraanidega, mis saadakse A-PRFi abil.

Hammaste eemaldamine on patsiendile alati stressirohke. Kuid atraumaatilise meetodi tulekuga ei tekita isegi tarkusehamba eemaldamine, mis on keeruline krooni asukoha ja juurte tõttu, ebamugavust.

ATRAUMAATILISE HAMMASTE EEMALDAMISE EELISED

 1. Minimaalne operatsioonijärgsete infektsioonide risk 
  Tänu ultraheli seadme ja elevaatori kasutamisele on pehmete kudede kahjustamise oht minimaalne. Fibriini membraan vähendab koe defekti piirkonda ja soodustab haava kiiret paranemist.
 2. Dentofoobia profülaktika (hirm hambaarsti ees)
  Kvaliteetne tuimestus, hea mugav tool, uuenduslike seadmete ja tehnoloogiate kasutamine, hambaarsti individuaalne lähenemine soodustavad patsiendi pingevaba suhtumist protseduuri suhtes.
 3. Valutu hammaste eemaldamine
  Tõhus tuimestus vähendab närvilõpmete tundlikkust niivõrd palju, et hamba eemaldamine ei ole tuntav. Minimaalne igemete trauma ja A-PRFi kasutamine tagavad patsiendi hea enesetunde koe taastumise perioodil.
 4. Vähene lõualuu deformatsioon
  Ettevaatlik hambajuure eraldamine hammast ümbritsevatest kudedest ja luu defekti korrektsioon fibriini membraani abil soodustab loomuliku igemete reljeefi säilitamist.
 5. Implantatsiooni ja proteesimise ettevalmistus
  Tänu A-PRF tehnoloogiale kasvavad koed tagasi palju kiiremini, mis võimaldab taastada hambarea implantaatide või proteesi abil võimalikult kiiresti.

MIKS VALIDA JUST «MEERHOF DENTAL KLIINIK»?

Kompleksne teenindus. Meie kliinikus saate taastada eemaldatud hambad implantatsiooni abil, millele järgneb proteesimine. Raviarst leiab teile sobiva lahenduse, jagab nõuandeid suuhügieeni teemal.

Uuenduslikud tehnoloogiad. Meie spetsialistid täiendavad pidevalt oma teadmisi ja hoiavad end kursis stomatoloogia uuendustega. Digitaalse tehnoloogia rakendamine aitab planeerida, prognoosida ja taastada hambaid kõrgeima esteetilise ja funktsionaalse efektiga.

Kvaliteetne teenindus. Üks personali ülesannetest – on luua sellised tingimused, et patsiendil oleks kliinikus meeldiv ja mugav olla, et ta tunneks end mugavalt ja enesekindlalt.

Kõrgel tasemel teenindus on meie jaoks oluline, kuid veelgi olulisem – õnnelik ja tänulik patsient!

REGISTREERUGE RAVILE

Vastame võimalikult kiiresti, tavaliselt mõne minuti jooksul.

Juhul kui meie ei ole tunni aja jooksul ühendust võtnud, palun helistage numbrile +372 5197 7888, tõenäoliselt ei ole teade meieni jõudnud.

Meie