AVATUD
E - R 09:00 – 18:00
L 09:00 – 18:00

MEIE AADRESS
Pirita tee 20a-2, Tallinn,
Eesti 10127

KONTAKTID
+372 5197 7888
info@meerhofdk.ee

Hambaravi varustus

Meerhof Dental Center kliinik on varustatud kõige modernsema meditsiinitehnikaga: see on uuenduslik, digitaalne, inimese tervisele ohutu.

„Tuleviku kliinik, mis on juba kohal“

Alates vastuvõtust kuni operatsioonisaali, interjööri detailidest kuni meie arstide ja assistentide mõtlemis- ja kogemuse skaala.

Mida Meerhofi arstid kasutavad:

Optiline skanner 3Shape TRIOS 3 (3Shape, Taani)

Teenus: 3D intraoraalne skaneerimine

Eesmärk: luua suuõõne detailne 3D-mudel

 

Seda kasutatakse diagnostikas ja suu sisese ruumi ülitäpse värvilise digitaalse 3D-mudeli loomiseks. Skanner edastab täpse asukoha, hambumuse ja üksikute hammaste ning lõualuude suhte, igemete kõrguse, anatoomilise kuju, hammaste värvi jne.

 

3Shape TRIOS 3 – kolm ühes:

 1. Seade skaneerib kiiresti, digiteerib andmed ja edastab need kõrge eraldusvõimega värvilise 3D-mudeli kujul arvutisse. Asendab kipsjäljendit.
 2. TRIOS® tehnoloogia määrab skaneerimise ajal ülitäpselt hambaemaili toonid ja igemete värvi. See võimaldab ennustada lõpptulemust isegi visuaalsete omaduste tasemel.
 3. Reaalajas valmis 3D-kujutised saadetakse hambalaborisse, mis tegeleb hamba konstruktsioonide modelleerimise ja valmistamisega.

 

Nende 3D-mudelite põhjal luuakse spetsiaalses tarkvaras tuleviku naeratus, kujundatakse kirurgilised šabloonid ning 3D-printeriga prinditakse välja šabloonid, mudelid ja ajutised kroonid, mis on paigaldamiseks valmis.

3Shape TRIOS 3 intraoraalset skannerit on selle kompaktsuse ja mobiilsuse tõttu lihtne kasutada.

CS 9600 CBCT 3D-röntgen (Carestream Dental, USA)

Teenus: kompuutertomograafia (hammaste 3D-röntgen, panoraampilt)

Eesmärk: teha ülitäpseid näo-lõualuu ja kõrva-nina-kurgu-uuringuid

Panoraamröntgensüsteem CS 9600 võimaldab põhjalikku kompuuterdiagnostikat kliendi lõualuude ja ninaneelu luude ning pehmete kudede seisundi kohta.

Röntgen asub eraldi ruumis, mis on spetsiaalselt ette nähtud röntgenograafia jaoks. CBCT tähistab koonuskiire kompuutertomograafiat. Võrreldes klassikalise multispiraalse kompuutertomograafiaga (MSCT) on CBCT eripära see, et uuenduslik röntgen annab patsientidele vähem kiirgust.

CBCT Carestream CS 9600 – see on viis ühes:

 1. 2D-panoraamvisualiseerimine.
 2. Tsefalomeetriline visualiseerimine.
 3. Koonuskiire kompuutertomograafia (CBCT).
 4. 3D näo skaneerimine.
 5. Mudeli 3D skaneerimine.

Röntgentomograafia tulemused:

 • Hammaste panoraamröntgen.
 • Suure detailsusega sihipärane röntgen.
 • Kompuutertomograafia 1–2 hambast.
 • Ülemise ja alumise lõualuu KT
 • Pilt alalõualiigesest (suletud ja avatud).
 • Oimuluu-alalõua liigese kompuutertomograafia.
 • Ninakõrvalurgete kompuutertomograafia uuring.

Multifunktsionaalne süsteem loob täpse pildi näo-lõualuu- ja nina-kõrva-kurgu piirkonnast ning digiprogrammid võimaldavad pilte reguleerida ja töödelda nii, et arst saaks püstitatud ülesanded kiiresti lahendada.

Flexion CJ OPTIC hambaravi mikroskoobid (CJ-OPTIK, Saksamaa)

Teenused: juurekanalite endodontiline ravi, hammaste ravi ja preparatsioon, implantatsioon, kirurgia

Eesmärk: optiline juurdepääsetavus ja töötsooni maksimaalne nähtavus

 

CJ OPTIK mikroskoop võimaldab arstil kvaliteetsemalt diagnoosida ja ravida. Suure läbimõõduga läätsed kõrvaldavad moonutused, toovad esile pindade väiksemagi detaili. Uusima põlvkonna mikroskoopide täiustatud funktsionaalsus mitte ainult ei suurenda nähtavust, vaid annab rohkem võimalusi:

 • eemaldatakse eredast valgusest põhjustatud läige hambaemaililt;
 • hõlbustab tänu fluorestsentsrežiimile suuõõne saneerimist, kaariese ja hambakivi tuvastamist;
 • taastava materjali täiustatud määratlemine;
 • paranenud valgustuse kvaliteet, seda saab seadistada erinevate nurkade all.

Tänu mikroskoobi ülitäpsele detailile ja seadmete kasutajasõbralikkusele võitis Saksa tootja CJ OPTIK2017. aasta parima disaini auhinna.

Dioodlaser Epic X (Biolase, USA)

Teenus: suur valik kasutusalasid, peamine on parodontaalne ravi

Eesmärk: desinfitseerimine, ravi, suuõõne pehmete kudede eemaldamine

 

Laserseadmete kasutamisel parodontoloogias ja kirurgias on optimaalse ravi efekti saavutamiseks oluline väljuva lainepikkus: see desinfitseerib suuõõnsust, kahjustab minimaalselt pehmeid kudesid ja annab soovitud tulemuse.

Tavaliselt on hambaravi dioodlaserite lainepikkus 810 nm. Dioodlaseril Biolase Epic X on see 940 nm. See on hambaravi kuldstandard! Seade loob täpse, lühikese suure võimsusega impulsi, tänu millele pehmete kudede kahjustuspiirkond väheneb sisselõike, aurutamise, koaguleerimise ajal; paraneb protseduuri koha steriliseerimise kvaliteet (eriti tähtis igemete nakkushaiguste ravis); klient tunneb vähem valu.

Hambaravi dioodlaseri Biolase Epic X abil toimub:

 • igemepõletiku, parodontiidi ravi;
 • healoomuliste kasvajate eemaldamine;
 • igemetaskute küretaaž (sügavpuhastus) ja desinfitseerimine;
 • igemeserva korrigeerimine;
 • huulte, keele, põskkoopa kidade eemaldamine;
 • limaskesta eemaldamine 8. hamba piirkonnast;
 • igemete ja pehmete kudede plastiline kirurgia.

IMAGE 1 H3-Z endoskoopiline videosüsteem (Karl Storz, Saksamaa)

Teenus: Endoskoopiline kõrva-nina-kurgukirurgia

Eesmärk: optiline juurdepääs protseduuride piirkonda

The Karl Storz IMAGE 1 H3-Z FULL HD videosüsteem on kolmekiibiline juhtplokiga videopea, mis tagab ühtlase valgustuse ja terava Full HD pildi, millel on suurem heledus, kontrastsus ja võimalus muuta värvispektrit.

Endoskoopiline visualiseerimine võimaldab teha säästvaid operatsioone (minimaalselt invasiivne operatsioon) ninaõõnes ja ninaneelus. Arst näeb kahjustuse kohta ja teeb täpsemaid liigutusi, mõjutamata limaskestade, pehmete ja luukoe lisapindu. Seega taastuvad kliendid protseduuridest 2–4 nädala jooksul.

Me valisime just Saksa firma Karl Storz optikaseadmed, kuna see on üks maailma juhtivaid endoskoopilise visualiseerimise videosüsteemide tootjaid ning pakub tõeliselt uuenduslikke tehnoloogiaid.

 

Karl Storz DrillCut-X II lõikur koos juhtplokiga UNIDRIVE S III ENT (Karl Storz, Saksamaa) 

Teenus: Endoskoopiline kõrva-nina-kurgukirurgia

Eesmärk: minimaalselt invasiivne kõrva-nina- kurgu kirurgia

DrillCut-X II Microdebrider (lõikur) on lõike tarvikutega seade ninaõõne ja ninaneelu operatsioonide jaoks. Tänu pöörlevale õõnsale torule, mille otsas on tera, toimub kahjustatud pehmete kudede väljalõikamine limaskesta tervetesse piirkondadesse minimaalse sekkumisega. Lõikuri disain võimaldab verd ja eemaldatud kudesid välja imeda protseduuri katkestamata.

Saksa tootja Karl Storzi juhtseade Unidrive S III ENT võimaldab programmeerida lõikurit konkreetsete manipulatsioonide tegemiseks. Tänu sellele seadmele on kirurgiline sekkumine kontrollitav.

DrillCut-X II võimalused:

 • 5 lõikuri tera mudelit;
 • tera fikseerimine 4 asendis (0-, 90-, 180- ja 270-kraadise nurga all);
 • vibratsiooni- ja pöörlemisrežiimid;
 • imemise juhtimine;
 • madal müratase.

Juhtploki Unidrive S III ENT võimalused:

 • suur valik käepidemeid puurile;
 • siinuspuur kuni 35 000 p/min;
 • võimas ja kiire mootor;
 • lõikur;
 • mikrosaag;
 • dermatoom (nahatükikese eemaldamiseks).

 

Elektrooniline süstal Dentopen (Septodont, Šveits)

Teenus: elektrooniline lokaalanesteesia

Eesmärk: manustada valuvaigisteid võimalikult valutult

Šveitsi firma Septodont uudne valu leevendamise meetod Dentapeni elektrooniline anesteesiaga on alternatiiv tavalisele süstlale. Elektroonilisel süstlal, mis näeb välja nagu gaasisüütaja, on väga õhuke nõel ja käepide, mis sisaldab andureid ja mikroprotsessorit.

Kasutuspõhimõte:

Anesteetikum süstitakse igemesse nõelaga, kuid protsess on kliendile väga mugav. Kuidas see toimub? Süstla käepidemel olev mikroprotsessor arvestab pehmete kudede takistuse, tiheduse, temperatuuri, otsiku ja nõela kaldenurgaga ning väljutab ravimi optimaalse kiirusega. Kui vajutada süstalt tugevamini, siis ravimi väljutamine peatub ja käivitub helisignaal.

Seega kontrollib ja reguleerib seade anesteesiat täielikult ning ravimi sattumisel igemetesse ei teki põletus- ega survetunnet.

 

Hambaravi fotostuudio

Teenus: fotoprotokoll

Eesmärk: hammaste visuaalse seisundi, näojoonte fikseerimine ravi kõigis etappides

Me oleme fotostuudio varustanud kogu vajaliku tehnikaga: alates kaameratest, videokaameratest, erivalgustusest kuni digitaalsete video- ja fototöötlus programmide.

Fotograaf, videograaf või arst teevad professionaalseid kvaliteetseid pilte, et täpselt dokumenteerida ravietappe „enne”, „ajal” ja „pärast”.

See võimaldab arstil ja kliendil jälgida väliste muutuste dünaamikat:

 • kuidas muutub hammaste kuju või toon;
 • kuidas muutub naeratuse kuju ning naeratuse ja näo suhe;
 • kuidas näojooned muutuvad, eriti kompleksse rekonstrueerimise, implantatsiooni, ortodontilise ravi või lõualuuoperatsiooni korral.

Registreeri vastuvõtule

Vastame võimalikult kiiresti, tavaliselt mõne minuti jooksul.

Võtame ühendust võimalikult kiiresti, maksimaalselt ühe tunni jooksul. Juhul kui meie ei ole tunni aja jooksul ühendust võtnud, palun helistage numbrile +372 5197 7888 , tõenäoliselt ei ole teade meieni jõudnud. Täname mõistva suhtumise eest.

Armastame seda, mida teeme

Meie juhtumites võite näha mitte ainult naeratavaid kliinikumi patsiente. Näete inimesi, kes lähtudes meie kogemusest ja professionaalsusest on usaldanud meiele oma hambaprobleemide lahendust. Nende pimestav naeratus on meeldiv tasu.