AVATUD
E - R 09:00 – 18:00
L 09:00 – 18:00

MEIE AADRESS
Pirita tee 20a-2, Tallinn,
Eesti 10127

KONTAKTID
+372 5197 7888
info@meerhofdk.ee

DR. IGOR TKACHENKO 1

Doktor

Igor Tkachenko

MSc, MOI

Elu moto:

«Olen sügavalt veendunud selles, et inimene on tõeliselt õnnelik vaid siis, kui ta armastab oma ala ning on oma töösse kogu hingega kiindunud, kui tunneb, et ta on ühiskonnale tähtis ning tema töö toob inimestele kasu» (V. Behterev).

Meie personal > Dr. Igor Tkachenko

Igor Tkachenko

Igor Tkachenko is a third-generation doctor in his family. In 2008 he graduated from the Volgograd State Medical University, and enrolled in clinical internship at once. In 2009 he studied in clinical residency, and in 3 years he got his specialist’s diploma in restorative prosthetic dentistry. In 2022, he received a master’s degree in oral implantology from the St. Camillus International University of Health Sciences. He has practiced medicine in Tallinn since 2012. Dr. Tkachenko’s sphere of professional interests includes:
  • Implantoloogia;
  • Luu augmentatsioon
Owing to his skillful hands, qualified knowledge, and thoughtful attitude towards the patients, Igor Tkachenko does his work at the highest level. The process of curing or restoring teeth happens quickly, accurately, с minimum painful sensations. The results of the treatment will make the patients happy for many years. Naturally the quality and comfort of dental prosthetics, implantation, or any other dental service is also provided with the aid of digital technologies and modern materials.
  • Doktor Tkachenko igapäevases praktikas kasutatav operatsioonimikroskoop parandab töö kvaliteeti.
  • Kasutatakse vaid usaldusväärsete Euroopa tootjate hambaimplantaate.
Doktor Tkachenko professionaalsust kinnitavad mitu faktorit:
  • Tänulikud patsiendid, kes eelistavad hambaarstina just teda.
  • Kolleegide tunnustus.
  • Osavõtt meditsiinialastest konverentsidest ning täiendkoolitustest.
Peamine on aga see, et doktor Igor Tkachenko ei tööta niisama hambaarstina, vaid on arstikutsele kogu hingega pühendunud.
DR. IGOR TKACHENKO 3
DR. IGOR TKACHENKO 4

Vastuvõtule registreerimine

Vastame võimalikult kiiresti, tavaliselt mõne minuti jooksul.

Juhul kui meie ei ole tunni aja jooksul ühendust võtnud, palun helistage numbrile +372 5197 7888, tõenäoliselt ei ole teade meieni jõudnud.