AVATUD
E - R 09:00 – 18:00
L 09:00 – 18:00

MEIE AADRESS
Pirita tee 20a-2, Tallinn,
Eesti 10127

KONTAKTID
+372 5197 7888
info@meerhofdk.ee

DR. VLADIMIR VOLKOV 1

Doktor

Vladimir Volkov

Elu moto:

«Suur osa ravist on soov saada ravitud»
(L. A. Seneca, noorem).

DOKTOR VLADIMIR VOLKOV:

Vladimir Volkov kaitses 2002. aastal Moskva Riikliku Meditsiini- ja Stomatoloogia Ülikoolis stomatoloogi diplomit. 2002. – 2004. aastal õppis ta residentuuris terapeutilise stomatoloogia erialal. Samal ajal hakkas patsientidel terapeudina hambaid ravima, praktiseerides Moskva erakliinikutes. Alates aastast 2007 töötab Tallinnas.

Doktor Vladimir Volkov on hammaste ravi kõrgelt kvalifitseeritud hambaarst. Eriti hästi on ta ennast näidanud keeruliste ja spetsiifiliste ravijuhtumite lahendamisel:

  • Hammaste ümberravi;
  • Töö kõverate ja skleroseeritud (kitsaste) juurekanalitega;
  • Raskesti ligipääsetavate hammaste ravi (näiteks, tarkusehambad).

Hambaarsti professionaalsust täiendavad delikaatne lähenemine kliendi soovidele, terapeutiliste protseduuridega seotud patsiendi hirmude mõistmine. Seetõttu kasutab doktor Volkov kaasaegseid hambaravi ja hamba juurekanalite täitmise meetodeid:

  • Koostab juureravi plaani digitaalse 3D-tomograafia abil.
  • Kasutab mikroskoopi endodontilise ravi täpsuse suurendamiseks.
  • Kasutab kaasaegseid roteeruvaid instrumente, mis võimaldavad võidelda erinevate infektsioonidega hammaste juurekanalites.

Vladimir Volkov võtab regulaarselt osa ametialastest briifingutest ja konverentsidest, samuti kogemustevahetusprogrammidest. Erialaseks põhisuunaks on hammaste juurekanalite ravi (endodontia). Nüüdseks on doktor Volkovil terve hulk sertifikaate, mis on väljastatud autoriteetse Eesti Assotsiatsiooni «Estonian Dental Association», autorikliiniku «Naeratuste meistrikoda» ning Jeruusalemma Ülikooli poolt.

Vastuvõtule registreerimine

Vastame võimalikult kiiresti, tavaliselt mõne minuti jooksul.

Juhul kui meie ei ole tunni aja jooksul ühendust võtnud, palun helistage numbrile +372 5197 7888, tõenäoliselt ei ole teade meieni jõudnud.