AVATUD
E - R 09:00 – 18:00
Sat 09:00 – 18:00

MEIE AADRESS
Pirita tee 20a-2, Tallinn,
Eesti 10127

KONTAKTID
+372 5197 7888
info@meerhofdk.ee

KIRURGIA

Uuenduslikud tehnoloogiad, süstemaatiline lähenemine ja moodne tehnika – need on «Meerhof Dental Kliiniku» kirurgilise hambaravi kolm peamist komponenti. Me teostame kiire ja täpse hammaste haiguse ja suuõõne diagnostika, koostame individuaalse raviplaani. Teostame kõrgel tasemel implantaatide paigaldamise operatsioone.

KIRURGILINE HAMBARAVI MEIE KLIINIKUS

1. Atraumaatiline hammaste eemaldamine

Käesoleva protseduuri eesmärk – mitte ainult eemaldada hammast, vaid säilitada maksimaalselt ümbritsevaid kudesid ja kiirendada paranemist. Hambaarst eemaldab hambajuure fragmentidena, jagades vajadusel selle osadeks. Seeläbi vigastatakse luukudet minimaalselt ja patsient ei tunne valu. Pärast esmast etappi teeb arst suuõõne kujutise luusarnase aine või A-PRFi abil. Luu regeneratsioon toimub palju kiiremini.

2. Plastiline parodontoloogia

Taastav parodontoloogia taastab igemete tervise ja ilu. Pehmete kudede ravi osana saab kirurg teha järgmisi protseduure:

  • Igemete mahu suurendamine;
  • Igemete taandumise tegurite kõrvaldamine;
  • Kirurgiline hambakrooni kõrguse suurendamine esteetilisel eesmärgil;
  • Papillide taastamine;
  • Hambasompude hooldamine pärast hammaste eemaldamist;
  • Hammaste asendamine.

Implantatsioon ja taastav kirurgia

Hamba implantaatide paigaldamine nõuab kirurgilist sekkumist: alates lagunenud hammaste eemaldamise etapist, millele järgneb titaanist implantaadi paigaldamine, kuni valmis hambakrooni kinnitamiseni. Peamised protseduurid, mida kirurg-hambaarst teeb implantatsiooni ajal:

  • Luumassi «kasvatamine»ja kahjustunud igemete taastamine (augmentatsioon);
  • Põskkoopapõhja tõstmine (Sinus-lift).

Kõigis etappides kasutatakse: uuenduslikke seadmeid, mis võimaldavad arstil töötada suurenduse abil (mikroskoop, binoklid jne), minimaalse kirurgilise sekkumisega meetod ja A-PRF tehnoloogia kudede taastumise kiirendamiseks.

Pöördudes «Meerhof Dental Kliinikusse» küsimustes, mille korral on vajalik kirurgiline sekkumine, võite olla kindel – usaldate oma tervise professionaalide kätte. Arstid, kes armastavad oma tööd, tehes kõik vajaliku teie kauni naeratuse taastamiseks. Seejuures on nad tähelepanelikud ning delikaatsed.

REGISTREERUGE RAVILE

Vastame võimalikult kiiresti, tavaliselt mõne minuti jooksul.

Juhul kui meie ei ole tunni aja jooksul ühendust võtnud, palun helistage numbrile +372 5197 7888, tõenäoliselt ei ole teade meieni jõudnud.

Meie arstid