AVATUD
E - R 09:00 – 18:00
Sat 09:00 – 18:00

MEIE AADRESS
Pirita tee 20a-2, Tallinn,
Eesti 10127

KONTAKTID
+372 5197 7888
info@meerhofdk.ee

Hammaste valgendamine

Rõõmsaid emotsioone ja enesekindlust saab hõlpsalt edasi anda läbi naeratuse, ja kui hambad on valged, on seda palju mõnusam teha. Kui otsite infot hammaste valgendamise kohta, siis tutvuge alloleva infoga ning tulge külastage meie Meerhof Dental Center keskust!Esteetiline hambaravi on meie keskuse üks hinnatumaid valdkondi ja meil on hea meel pakkuda hambaemaili valgendamise teenust kõrgelt kvalifitseeritud spetsialistide poolt.

Hammaste valgendamine Meerhof Dental Center keskuses

We use photo bleaching. It is a professional procedure for even enamel brightening using with the use of 4th Generation Zoom! Philips WhiteSpeed. Device emits cold light, which activates the whitening gel applied to outer surface of the teeth.

The procedure is performed by a hygienist as it requires special skills to maintain the health of the enamel and to work with the equipment. Whitening is done only on actual teeth. Veneers, implants, crowns, fillings have a different structure and do not get affected by the gel.

Milleks teostada professionaalset hammaste valgendamist

Reeglina soovib patsient valgendada hambaid, et tõsta oma enesekindlust naeratamisel. Kuid emaili valgendamisel võivad olla ka kliinilised näidustused:

 • Emaili tumenemine sagedase suitsetamise ja pigmenteerivate omadustega jookide ning toitude tarbimine
 • Pigmendilaigud, emaili ebaühtlane jaotus ning selle õhenemine vananemisel
 • Teatud haigused ja füüsilised vigastused
 • Geneetiline soodumus

Tänu professionaalsele protseduurile on hambaid võimalik valgendada kuni 8 tooni valgemaks ainult ühe viisidiga. Sõltuvalt emaili esialgsest seisundist, geneetilisest soodumusest ning toitumisharjumustest säilib tulemus umbes 1 aasta.

Philips Zoom WhiteSpeed tehnoloogia (4. põlvkond)

Kaasaegne esteetiline hambaravi on muutnud hammaste valgendamise protseduuri efektiivseks, kauakestvaks ja mis peamine – patsiendile mugavaks. Seetõttu kasutame Meerhof Dental Center keskuses kõige kaasaegsemaid seadmeid – 4. põlvkonna hollandi süsteemi Philips Zoom WhiteSpeed.

Peamised eelised Zoom süsteemil:

 • LED valgusallikas – tänu külmale valgusele ei teki hammastes soojenemisefekti ning protseduur on patsiendi jaoks minimaalselt tuntav. Ka tulemus kestab pikaaegselt. Ülitundlikkuse periood on vähenenud mitmelt ööpäevalt vaid 10-12 tunnile
 • 3 intensiivsuse režiimi – hügienist reguleerib seadme intensiivsust: suurendab järk-järgult lambi mõju valgendavale geelile. Tänu sellele on protseduur patsiendi jaoks võimalikult mugav
 • Seadme täielik komplekteeritus – kasutame ainult tootjapoolseid otsikuid ja materjale, et tagada tootja poolt lubatud tulemus ning et töötajal oleks protsessi kergem kontrollida

Kuidas toimub hammaste valgendamine Zoom 4 seadmega

Meie jaoks on oluline mitte ainult patsiendi koju saatmine lumivalgete hammastega, vaid ka see, et protseduur oleks võimalikult tervislik.

Esimese asjana – ettevalmistus!
14-päevane hammaste remineraliseerimine

Patsiendile antakse kape ning geel emaili remineraliseerimiseks (tugevdamiseks). Pärast 14 päevast kasutamist tuleb patsient hügienisti vastuvõtule.

Emaili puhastus ning valgendamine (2 tundi):

 1. Vastuvõtul vaadatakse üle hammaste ning suuõõne seisukord.
 2. Tehakse kliiniline fotoprotokoll ning määratakse emaili värvus.
 3. Teostatakse professionaalne hammaste hügieen Air Flow meetodiga: eemaldatakse hambakatt ning hambakivi.
 4. Hügienist katab igemed spetsiaalse geeliga, mis kaitseb pehmeid kudesid valgusdioodi kiirguse eest. Samuti kaitstakse huuli ja põski.
 5. Valgendamise protseduur kestab 1,5 tundi ning koosneb kolmest 15-minutilisest etapist: valgendava geeli pealekandmine ning selle omaduste aktiveerimine Philips Zoom WhiteSpeed LED-valgusdioodiga.
 6. Protseduuri lõpupoole teeb spetsialist uue fotoprotokolli ning võrdleb tulemust koos patsiendiga.
 7. Patsiendile antakse soovitused suukaitsme ning geeli kasutamiseks, et tagada emaili teistkordne remineraliseerimine.
Meerhof Dental Center - https://meerhofdk.ee/case-3-veneers-aesthetic-dentistry

Peale hammaste valgendamist

Hoolimata sellest, et valgendamise protseduur Zoom 4 seadmega on hammaste jaoks võimalikult õrnatoimeline, vajavad hambad siiski paranemiseks aega. Kõikide soovituste järgimisel peaks hammaste tundlikkus kaduma 10-12 tunni jooksul.

Valgendava efekti pikendamiseks peab järgima teatud hügieeni- ja toitumisnõuandeid. Selleks oleme kokku pannud praktilised soovitused.

Hammaste valgendamine kodustes tingimustes

Me ei soovita omal käel hambaid valgendada, kuna:

 1. Esialgu tuleb kindlaks teha hammaste seisund
 2. Vajalik on kindlaks teha, millist preparaati valgendamiseks kasutada. Seda suudab teha vaid spetsialist
 3. Oluline on preparaat peale kanda õigel viisil, et see oleks ühtlane ning ei tekitaks emailis ja igemetes ülitundlikkust


Seetõttu:

 1. Esitage oma küsimused meie hügienistile.
 2. Me lubame teostada hammaste valgendamist kodustes tingimustes, juhul kui seda tehakse hügienisti järelevalve all. Näiteks peale professionaalset emaili valgendamist anname patsiendile koju kaasa kaped ja geeli peaprotseduurist saadud efekti tugevdamiseks.
Teeth Whitening 6

Meerhof Dental Center patsientide tagasiside

Naeratage kaunilt!
Soovite pääseda hügienisti vastuvõtule?

Täitke ankeet ja me helistame teile!

Vastame võimalikult kiiresti, tavaliselt mõne minuti jooksul.

Võtame ühendust võimalikult kiiresti, maksimaalselt ühe tunni jooksul. Juhul kui meie ei ole tunni aja jooksul ühendust võtnud, palun helistage numbrile +372 5197 7888 , tõenäoliselt ei ole teade meieni jõudnud. Täname mõistva suhtumise eest.

Armastame seda, mida teeme

Meie juhtumites võite näha mitte ainult naeratavaid kliinikumi patsiente. Näete inimesi, kes lähtudes meie kogemusest ja professionaalsusest on usaldanud meiele oma hambaprobleemide lahendust. Nende pimestav naeratus on meeldiv tasu.

Implantatsioon. Kompleksne naeratuse taastamine

Kõik elukutsed on olulised! Ühtede professionaalsusest sõltub inimelu, teiste professionaalsusest sõltub selle elu kvaliteet. Oleme õnnelikud, et oleme toonud kergust, avatust ja rõõmu oma ala tõelise professionaali ellu.

Implantatsioon. Kompleksne naeratuse taastamine

Muusiku rõõm on kinkida oma loomingut kuulajatele. Meie rõõm on anda muusikule taas võimalust luua ja esineda oma loomingutega publiku ees!

Laminaadid. Esteetiline hambaravi

Silmapaistev, aktiivne, naiselik ja enesekindel. Meie patsient täitis oma unistust. Rõõm on olla osa unistusest ja luua silmapaistvaid naeratusi, mis muudavad elu säravamaks.

Do you like it? You also can have a radiant smile and healthy teeth! Contact us!