AVATUD
E - R 09:00 – 18:00
Sat 09:00 – 18:00

MEIE AADRESS
Pirita tee 20a-2, Tallinn,
Eesti 10127

KONTAKTID
+372 5197 7888
info@meerhofdk.ee

Hammaste ravi sedatsiooni all

Hammaste ravi sedatsiooni all

Sedatsioon - on patsiendi rahustamiseks ja unne sukeldamiseks suunatud meetmete kompleks.

Sedatsiooni korral manustatakse patsiendile veenisiseselt kahjutute sedatiivsete preparaatide kombinatsioon kogumis kohaliku tuimestusega, soodustades sellega füüsilist ja emotsionaalset lõõgastumist ja rahunemist. Patsient sukeldub pinnalisse unne, mis alandab tundlikkust teadvust välja lülitamata, säilitades seejuures kõik eluliselt tähtsad refleksid. Protseduuri ajal asub patsient arst-anestesioloogi pideva kontrolli all, eriaparatuur aga hindab organismi seisundit ja uinutite (hüpnootikute) optimaalset annust.

Patsiendile ja arstile mugav hammaste ravi sedatsiooni all vabastab täielikult negatiivsetest emotsioonidest ning võimaldab ühe visiidi ajal teha palju suurema töömahu. Sedatiivsed preparaadid maandavad stressi, soodustades vererõhu normaliseerimist, mis on eriti tähtis hüpertoonikutest patsientidele, kes stomatoloogi külastamisel tunnevad erilist rahutust.

Pindmisel sedatsioonil ei ole praktiliselt mingeid vastunäidustusi ning on ohutu mistahes juhtumite korral, väljaarvatud raseduse ja allergia korral kasutatava kohaliku tuimestuse suhtes ja müasteenia korral (närvlihashaigused).

Tahate tellida hammaste ravi üldnarkoosi või sedatsiooni all? Pöörduge meie spetsialistide poole või helistage telefonil +372 5197 7888.

REGISTREERUGE RAVILE

Vastame võimalikult kiiresti, tavaliselt mõne minuti jooksul.

Juhul kui meie ei ole tunni aja jooksul ühendust võtnud, palun helistage numbrile +372 5197 7888, tõenäoliselt ei ole teade meieni jõudnud.

Meie arstid