AVATUD
E - R 09:00 – 18:00
Sat 09:00 – 18:00

MEIE AADRESS
Pirita tee 20a-2, Tallinn,
Eesti 10127

KONTAKTID
+372 5197 7888
info@meerhofdk.ee

Sedatsioonis hambaravi

Sedatsioonis hambaravi

Meeldiv medikamentoosne uni ilma negatiivsete emotsioonideta ja valuta. Sedatsioon on revolutsiooniline anesteesia meetod, mis on lahendanud ka dentafoobiat põdevate patsientide probleeme. Sedatsioon rahustab patsiendi ning teeb protsessi mugavamaks. Sarnaselt üldnarkoosiga valib ja manustab ravimid anestesioloog.

Kuidas sedatsioonis hambaravi toimib

Sedatsioon on sedatiivsete (rahustavate) ravimitega tekitatav kerge uni. Patsient on teadvusel, tunneb lõõgastust, rahu, meeldivaid emotsioone. Keha funktsionaalsed süsteemid töötavad iseseisvalt rahulikus rütmis.

Ravim rahustab, seetõttu manustatakse valu leevendamiseks ka kohalikku tuimestust. Nii saavutatakse psühholoogiline ja füsioloogiline mugavustunne.

Ravimid on ohutud, neid valitakse igaühele individuaalselt. Selleks enne protseduuri uurib anestesioloog patsiendilt allergiate ja erinevate immuunhaiguste kohta. Seejärel valib ravimi tüübi ja doosi. Mõju saabub mõne minutiga - patsient on protseduuriks valmis.

Kogu raviprotsessi vältel on kõrval anestesioloog, kes jälgib patsiendi seisundit.

Meerhof Dental Center - www.meerhofdk.ee/et

AVATUD
E - R 09:00 – 18:00
L 09:00 – 15:00

MEIE AADRESS
Pirita tee 20a-2, Tallinn,
Eesti 10127

KONTAKTID
+372 5197 7888
info@meerhofdk.ee

Sedatsiooni näidustused

Sedatsioonis hambaravi eelis seisneb selles, et patsient rahuneb ja tuleb oma dentofoobiaga toime. Protseduuri ajal on ta poolunes, kuid teadvuses: suudab täita arsti korraldusi suu avamiseks, pea pööramiseks, vastab sõnade või žestidega jne. See kõik hõlbustab hambaarsti ja patsiendi suhtlust ja kiirendab ravi.

Nimetatud anesteesiat võib kasutada peaaegu alati, põhilised juhtumid:

  • Dentofoobia ja sellega kaasnevad nähud: närvilisus, ärrituvus, higistamine, südame löögisageduse suurenemine, minestamine.
  • Võimetus kontrollida keha reflekse: köha, suurenenud süljeeritus, keha liigutamine.
  • Keeruline hambaravi protseduur.
  • Vastunäidustused üldnarkoosile.

Sedatsiooni vastunäidustused

Sedatsioonis hambaravi sobib mis tahes juhtudel. Patsient talub seda hästi ja tal võib isegi lõbus olla. Ravim on organismile ohutu.
Erandid:

  • Allergia rahustite koostisainetele.
  • Rasedus.
  • Neuromuskulaarsed haigused.
  • Immuunhaigused.

 
Hambaravi rahustavat meetodit kasutatakse isegi südame-veresoonkonna krooniliste haiguste korral, kuna ravimi toime ja kerge uni ei põhjusta vererõhu langust.

Kuidas sedatsiooniks valmistuda

  • 4 tundi enne hambaravi protseduuri ärge sööge ja jooge.
  • Ärge tarvitage hambaarsti külastamise päeval alkoholi.

Pärast protseduuri juhatatakse patsient puhkeruumi, kus ta saab rahulikult taastuda. Poole tunni jooksul peale operatsiooni saab patsient kliinikust lahkuda.

Tähtis! 4–6 tundi pärast sedatsioonis hambaravi võib püsida unisus, nõrkus, kerge pearinglus, kõnnak võib olla ebakindel. Seetõttu ei tohi protseduuri päeval masinaid juhtida ega suuremat tähelepanu kontsentratsiooni vajavaid seadmeid kasutada.

Kardate hambaravi?
Saame teie dentofoobiast kergesti üle! Garanteerime seda!

Registreeri vastuvõtule

Vastame võimalikult kiiresti, tavaliselt mõne minuti jooksul.

Võtame ühendust võimalikult kiiresti, maksimaalselt ühe tunni jooksul. Juhul kui meie ei ole tunni aja jooksul ühendust võtnud, palun helistage numbrile +372 5197 7888 , tõenäoliselt ei ole teade meieni jõudnud. Täname mõistva suhtumise eest.

Armastame seda, mida teeme

Meie juhtumites võite näha mitte ainult naeratavaid kliinikumi patsiente. Näete inimesi, kes lähtudes meie kogemusest ja professionaalsusest on usaldanud meiele oma hambaprobleemide lahendust. Nende pimestav naeratus on meeldiv tasu.

Implantatsioon. Kompleksne naeratuse taastamine

Kõik elukutsed on olulised! Ühtede professionaalsusest sõltub inimelu, teiste professionaalsusest sõltub selle elu kvaliteet. Oleme õnnelikud, et oleme toonud kergust, avatust ja rõõmu oma ala tõelise professionaali ellu.

Implantatsioon. Kompleksne naeratuse taastamine

Muusiku rõõm on kinkida oma loomingut kuulajatele. Meie rõõm on anda muusikule taas võimalust luua ja esineda oma loomingutega publiku ees!

Laminaadid. Esteetiline hambaravi

Silmapaistev, aktiivne, naiselik ja enesekindel. Meie patsient täitis oma unistust. Rõõm on olla osa unistusest ja luua silmapaistvaid naeratusi, mis muudavad elu säravamaks.
Do you like it? You also can have a radiant smile and healthy teeth! Contact us!

REGISTREERUGE RAVILE

Vastame võimalikult kiiresti, tavaliselt mõne minuti jooksul.

Juhul kui meie ei ole tunni aja jooksul ühendust võtnud, palun helistage numbrile +372 5197 7888, tõenäoliselt ei ole teade meieni jõudnud.

Meie arstid