Info spetsialistist

Kliiniku kaasasutaja

Juhtmoto:
«Suur osa ravist on soov saada ravitud» (L. A. Seneca, noorem).

Professionaalne kogemus:aastast 2002
Haridustase:kõrgem meditsiiniline
Spetsialiseerumine:hammaste juurekanalite ravi (endodontia)
Arvamuste arv: 0 Vaata

Kui arst meeldis Teile, pöörduge kohe.

Vladimir Volkov kaitses 2002. aastal  Moskva Riikliku Meditsiini- ja Stomatoloogia Ülikoolis stomatoloogi diplomit. 2002. – 2004. aastal õppis ta residentuuris terapeutilise stomatoloogia erialal. Samal ajal hakkas patsientidel terapeudina hambaid ravima, praktiseerides Moskva erakliinikutes. Alates aastast 2007 töötab Tallinnas.

Doktor Vladimir Volkov on hammaste ravi ja eemaldamise alal kõrgelt kvalifitseeritud hambaarst. Eriti hästi on ta ennast näidanud keeruliste ja spetsiifiliste ravijuhtumite lahendamisel:

  • Hammaste ümberravi;
  • Töö kõverate ja skleroseeritud (kitsaste) juurekanalitega;
  • Raskesti ligipääsetavate hammaste ravi (näiteks, tarkusehambad).

Hambaarsti professionaalsust täiendavad delikaatne lähenemine kliendi soovidele, terapeutiliste protseduuridega seotud patsiendi hirmude mõistmine. Seetõttu kasutab doktor Volkov kaasaegseid hambaravi ja hamba juurekanalite täitmise meetodeid:

  • Koostab juureravi plaani digitaalse 3D-tomograafia abil.
  • Kasutab mikroskoopi endodontilise ravi täpsuse suurendamiseks.
  • Kasutab kaasaegseid roteeruvaid instrumente, mis võimaldavad võidelda erinevate infektsioonidega hammaste juurekanalites.

Vladimir Volkov võtab regulaarselt osa ametialastest briifingutest ja konverentsidest, samuti kogemustevahetusprogrammidest. Erialaseks põhisuunaks on hammaste juurekanalite ravi  (endodontia). Nüüdseks on doktor Volkovil terve hulk sertifikaate, mis on väljastatud autoriteetse Eesti Assotsiatsiooni «Estonian Dental Association», autorikliiniku «Naeratuste meistrikoda» ning Jeruusalemma Ülikooli poolt.

A.Petrenko

hinne 5

Tänan imelist firmat dr.Igor Tkatsenko ja dr. Vladimir Volkovit näol ja kindlasti ka Juliat selle suure töö eest, mida ta läbi on teinud. Suur tänu mugavuse eest!!!

11.07.2017

Denis Kuzmin

hinne 5

Suurepärane kliinik, imeline personal. Jäin väga rahule dr.Volkovi ja dr.Savtsenko tööga.Suurepärane kommunikatsioon!

11.07.2017

Tatjana

hinne 5

Tänud kliiniku personalile kvaliteetse teeninduse eest.Alati sõbralik personal, kvaliteetne ja kiire teenindus.Eriline tänu dr. Tkatsenkole imelise implantandi eest ja dr. Volkovile tema kannatlikuse eest.

01.07.2017

TATJANA SOLOVJOVA

hinne 5

Tänud kliiniku personalile kvaliteetse teeninduse eest.Alati sõbralik personal, kvaliteetne ja kiire teenindus.Eriline tänu dr. Tkatsenkole imelise implantandi eest ja dr. Volkovile tema kannatlikuse eest.

01.07.2017

Kas juba teate sellest arstist ja soovite tänada või jagada oma arvamust?

Ei ole Facebook’is registreeritud?
Jätta arvamus veebilehele
Jättes arvamuse, nõustute, et võime selle avaldada meie veebilehel meerhofdk.ee