AVATUD
E - R 09:00 – 18:00
L 09:00 – 18:00

MEIE AADRESS
Pirita tee 20a-2, Tallinn,
Eesti 10127

KONTAKTID
+372 5197 7888
info@meerhofdk.ee

DR. ALEKSANDR SAVCHENKO 1

Doktor

Aleksandr Savchenko

Elu moto:

“Et olla õnnelik teiste inimeste õnne üle - see on tõeline õnn ja maine eluideaal kõigile, kes valivad meditsiinikutse”
(N. Pirogov).

Aleksandr Savchenko:

Aleksandr Savchenko on omandanud hambaarsti eriala Volgogradi Riiklikus Meditsiiniülikoolis. Aastal 2008 on ta jätkanud diplomijärgset haridusteed ning hakkas praktiseerima kliinikutes. Aastal 2011 õppis ta residentuuris ortopeedilise stomatoloogia eriala.

Tallinna «Meerhof Dental Kliinikus» töötab doktor Aleksandr Savchenko järgmistes suundades:

  • Erineva tüübi ja keerukuse astmega hammaste proteesimine;
  • Esteetiline ja funktsionaalne hammaste restaureerimine.

Olles kutsumuselt hambaarst ja ka kõrgelt kvalifitseeritud hambaarst, mõistab Aleksandr Savchenko seda, et temast sõltub patsiendi tervis ja välimus. Seetõttu peab ta oma tegevuse peamisteks autasudeks patsiendi usaldust ja rahulolu.

Doktorile tulevad appi digitaalsed tehnoloogiad ning teaduslikud saavutused hammaste kaasaegses proteesimises. Doktor Savchenko kasutab oma töös CEREC-süsteemi, 3D-tomograafi ja muud.

Tema arstikogemus koos ülitäpse seadmestiku võimalustega lubavad proteesida ilma jäljendeid võtmata ning seda lühikese aja jooksul – vaid 1-2 päeva. Puuduvate hammaste taastamine toimub traditsiooniliste meetoditega võrreldes kvaliteetsemalt ja mugavamalt.

Aleksandr Savchenko on stomatoloogidest kolleegide hulgas lugupeetud, patsientide seas on tal suur autoriteet. Oma töös näitab ta välja loovust, täiendab pidevalt oma oskusi ja süvendab teadmisi. Professionaalseks arenemiseks võtab aktiivselt osa maailmaklassi kongressidest, osaleb regulaarselt täiendkoolitustel. Huvid: hammaste fikseeritud proteesimine ja proteesimine implantaatidel, digitaalne ning ortopeediline stomatoloogia.

Vastuvõtule registreerimine

Vastame võimalikult kiiresti, tavaliselt mõne minuti jooksul.

Juhul kui meie ei ole tunni aja jooksul ühendust võtnud, palun helistage numbrile +372 5197 7888, tõenäoliselt ei ole teade meieni jõudnud.