AVATUD
E - R 09:00 – 18:00
L 09:00 – 18:00

MEIE AADRESS
Pirita tee 20a-2, Tallinn,
Eesti 10127

KONTAKTID
+372 5197 7888
info@meerhofdk.ee

Dr. Valentina Kulak 1

Ortodont

Valentina Kulak

DDS, MOrth RCSEd

„Ortodontia on minu jaoks töö ja hobi üheskoos. Olen õnnelik, et tänu oma teadmistele, ning kasutades kaasaegseid tehnoloogiaid, saan pakkuda oma patsientidele parimat ravikvaliteeti ning kujundada kauneid ja harmoonilisi naeratusi.“

Valentina Kulak

Dr Kulak tegeleb laste ja täiskasvanute ortodontilise raviga, pöörates erilist tähelepanu suuõõne funktsioonile ja naeratuse esteetikale.

Ta on sündinud Tallinnas, õppinud 8 aastat Tartu Ülikoolis – alguses hambaarstiks ning seejärel spetsialiseerunud ortodondiks. Lisaks Tartu Ülikoolis omandatud ortodontia haridusele sooritas ta Royal College of Surgeons of Edinburgh ortodontiaalase eksami Membership in Orthodontics of the Royal College of Surgeons of Edinburgh, mis seletab tema teaduspõhist suhtumist ortodontilise ravi planeerimisele.

2019. aastal valiti dr Kulak Eesti Ortodontide Seltsi presidendiks, mis andis talle võimaluse aidata kaasa oma mõtete ja tegudega ortodontia valkonna arengule Eestis.

Dr Kulak suhtub kirglikult enesetäiendusse ning investeerib igal aastal vähemalt sada tundi ortodontiaalastesse koolitustesse üle maailma. Tänu kogemustele on ta ise korraldanud ja viinud edukalt läbi ortodontia koolitusi sadadele osalejatele.

Dr Kulak on World Federation of Orthodontists, Eesti Hambaarstide Liidu, Royal College of Surgeons of Edinburgh ja Euroopa Ortodontide Seltsi liige.

Dr Kulak armastab oma tööd ja hoolib oma patsientidest. Kaasaegsete diagnostiliste uuringute abil valmistab ta ette põhjaliku ortodontilise raviplaani, kaasates vajadusel teiste erialade spetsialiste ning aitab patsiendil mõista oma ravilahendusi ja teha otsuseid, mis on parimad individuaalselt temale. Dr Kulak tagab, et iga patsient saaks vastused kõigile oma küsimustele ning tunneks end nii vastuvõtu kui ka ravi ajal usaldusväärsetes kätes.

ARSTI CV