Kliiniku teenused

«Meerhof Dental Kliinik» hambaravi teenused – patsiendi jaoks kiirete ja tõhusate lahenduste kompleks. Me ravime kõiki levinud hambahaigusi: kaaries, parodontoos, gingiviit, pulpiit jne. Tegeleme keeruliste juhtumitega ning taastame hambarea, säilitades ilu ja mugavuse. Kui soovite tulla konsultatsioonile või hammaste läbivaatusele, täitke päringuvorm – me võtame teiega ühendust!

Professionaalne suuhügieen – see on hügieeniliste protseduuride kogum, mis seisneb hambakatu ja pigmendi mehaanilises eemaldamises hammaste pinnalt, ning samuti eemaldatakse ka hambakivi igemete piirkonnast. «Meerhof Dental Kliinikus»  teeb nimetatud protseduure kvalifitseeritud hügienist, kes annab nõu ka igapäevase suu ja hammaste hoolduse valdkonnas.

Hügieeniliste protseduuride liigid

Professionaalne suuhügieenIgapäevase hammaste puhastusega ei saa täielikult eemaldada bakterkattu ja toidujäätmeid, mis «peituvad» igemete all või hammaste vahel. Seega, hambaarstid soovitavad kaks korda aastas teha professionaalse suuhügieeni protseduuri, aga juhul, kui patsient suitsetab – kolm korda. See on eriti aktuaalne patsientide jaoks, kellel on implantaadid või muud tüüpi ortopeedilised konstruktsioonid.

«Meerhof Dental Kliinik» pakub järgmisi hügieeniliste protseduuride võimalusi:

Professionaalne hammaste hügieen: etapid

Hügienist uurib põhjalikult patsiendi suuõõnt ning määrab kindlaks protseduuride plaani. Ravi vajadusel – kaasatakse vajaliku valdkonna hambaarstid. Seejärel tehakse hammaste etapiviisiline puhastus hambakivist ja pigmendist. Kui patsiendil on madal valulävi – kasutatakse kohalikku tuimestust.

Protseduur tehakse hambaarsti ühe visiidi jooksul. Alustuseks töödeldakse hammaste nähtavaid pindasid ultraheli seadmega – nii eemaldatakse tahked ja pehmed ladestused. Töötlemise ajal ei kahjustata hambaemaili, kuna hambakatt eemaldatakse sellelt õrnalt. Pärast seda puhastab spetsialist hambakivi igemetaskutest. Selle protseduuri jaoks kasutatakse manuaalseid instrumente (küretti) ja / või ultraheli seadet.

Kui hambakrooni pinnal on pigment, siis kasutatakse kompleksselt lähenemist: kõigepealt töödeldakse hambaid ultraheliga ning seejärel Air Flow aparaadiga. Eelnimetatud instrument genereerib aerosooli pulberjoa soodaga (naatriumvesinikkarbonaadiga).

Professionaalse suuhügieeni järgmine etapp – hambaemaili poleerimine. Selleks kasutatakse spetsiaalseid harjasid, pastasid ja lihvimisribasid.

Viimane lihv – hambaemaili pinna katmine fluoreeritud lakiga. See aine kaitseb hambakrooni negatiivsete füüsiliste ja keemiliste tegurite eest, leevendab töödeldud hammaste tundlikkust.

Pidage meeles: kvaliteetne hambahooldus – see on ilus särav naeratus, suurepärase enesetunde ja enesekindluse eeldus!